موسسه آموزش عالی آپادانا

غیر دولتی - غیر انتفاعی
پرسش و پاسخ
کاربران گرامی شما می توانید کلیه سوالات خود را با تکمیل فرم زیر برای ما ارسال نمایید همکاران ما پس از بررسی در همین صفحه به پرسشهای شما پاسخ خواهند دادسلام خسته نباشید میخاستم ببینم تا چه تاریخی میتوانیم ثبت نام کنیم و من دیپلم تجربی هستم میتونم حقوق بخونم؟ و معدل کتبی 11 بوده و هزینه ش چقدره؟ باتشکر

با سلام

مهلت ثبت نام تا تاریخ 99/7/7 تمدید شده است. بله شما می توانید با دیپلم تجربی در رشته حقوق و هر یک از رشته های کارشناسی پیوسته این مؤسسه ثبت نام نمائید. مجموع شهریه ثابت و متغیر این رشته برای هر نیمسال حدودا 1500000 تومان می باشد که بصورت اقساطی دریافت می گردد.

مدارک موردنیاز جهت ثبت نام : یک قطعه عکس - شناسنامه - کارت ملی - مدارک دیپلم

موفق باشید.

سلام ، من نمیتونم وارد سایتم بشم نمره هامو ببینم میزنه دانشجو مبلغ ۷۰۰هزار تومن بدهکار هست در صورتی که من ترم اخر کارشناسی بودم و تمام امتحانا و پروژه و کاراموزی رو گذراندم و تمام مبلغ را پرداخت کردم .

با سلام

دلیل این مسئله این است که هنوز نمره پروژه شما در سیستم ثبت نشده و چون الان در بازه انتخاب واحد هستیم سیستم بصورت اتوماتیک بدهی زده است. لذا بایستی از طریق کارشناس مربوطه آقای عوضی داخلی 102 و پس از آن امور مالی جهت ثبت نمره پروژه و برداشتن بدهی پیگیری نمائید.

موفق باشید.

سلام برای ورودی بهمن از الان باید ثبت نام کنیم تا تاریخ میدین ؟

با سلام

هم اکنون می توانید ثبت نام کنید و برای نیمسال مهر ماه مرخصی تحصیلی بگیرید . همچنین در صورتیکه مجددا سایت سنجش برای تکمیل ظرفیت بهمن ماه باز شود، می توانید قبل از بهمن ( در بازه زمانی اعلام شده از سنجش ) جهت ثبت نام مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم امکان داره مهلت ثبت نام تمدید بشه؟

با سلام

بله مهلت ثبت نام تا تاریخ 99/7/7 تمدید شده است. لطفا تا قبل از تاریخ مذکور، با مدارک ذیل جهت ثبت نام مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم 

موفق باشید.

سلام برای تحصیل کارشناسی رشته های مهندسی در موسسات غیر انتفاعی و پیام نور با سوابق تحصیلی حتما باید دیپلم ریاضی داشت؟ و با دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی امکان تحصیل در این رشته هه وجود ندارد؟

با سلام

شما با دیپلم هر رشته ای می توانید کلیه رشته های مربوط به همه ی شاخه های نظری ( علوم تجربی، علوم ریاضی و ادبیات و علوم انسانی ) را انتخاب نمائید. جهت ثبت نام تا قبل از تاریخ 99/7/7 با مدارک ذیل مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس و مدارک دیپلم 

موفق باشید.

سلام خسته نباشید. من دیپلم تجربی دارم با معدل 19/5 و مدرک پیش دانشگاهی تجربی. آیا میتونم در رشته ی مهندسی پزشکی ثبت نام کنم؟

ا سلام

بله می توانید بر اساس سوابق تحصیلی در رشته مهندسی پزشکی ثبت نام نمائید. لطفا تا قبل از تاریخ 99/7/7 با در دست داشتن مدارک : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم جهت اخذ پذیرش در این رشته مراجعه حضوری فرمائید.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر خواستم بپرسم این تایمی که برای ثبت نام سوابق تحصیلی هست که تا دوم مهلت داره , برای ثبت نام حضوری هست یا اینکه برای ثبت نام اینترنتی تو سایت سازمان سنجش? من الان ثبت نام کردم تو سایت ولی نمیدونم که , کی باید حضوری بیام , یعنی از کجا بفهمم که قبول شدم

با سلام

این تاریخ، مهلت ثبت نام اینترنتی تو سایت سنجش بوده که تا تاریخ 99/7/7 تمدید شده است. در صورتیکه شما در سایت سنجش ثبت نام کرده اید، بایستی اوایل مهر ماه جهت تشکیل پرونده مراجعه حضوری نمائید.

موفق باشید.

سلام. من کل مدارک دوران تحصیلی یعنی کل گرونده را ب همراه اصل مدرک پیش دانشگاهی دارم... ولی گواهی دیپلم نمیدونم که شبیه ب مدرک پیش دانشگاهی باشه نمیبینم چی هست ایا امکان ثبتنام برای من هست؟؟؟

با سلام 

برای ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی نیاز به معدل کل و معدل کتبی نهائی دیپلم متوسطه و معدل کل پیش دانشگاهی می باشد. در صورتیکه مدرک دیپلم ندارید با تماس با مدرسه معدل کل و معدل کتبی نهائی دیپلم را بگیرید و جهت ثبت نام مراجعه حضوری فرمائید.

موفق باشید.

سلام ببخشید یه سوال داشتم من میخواستم درخواست شروع کاراموزی رو بدم ولی هرچی تاریخ شروع کاراموزی رو میزنم وارد نمیشه میشه برام درستش کنید چجوری باید تاریخ رو وارد کنم

با سلام

برای بررسی این موضوع نیاز به شماره دانشجوئی شما می باشد . لطفا با کارشناس مربوط به رشته تان با شماره تلفن 07136987 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

من ازطریق سایت ثبت نام کردم بایدحضوری عم بیام؟چون تا۲شاید نرسم بیام مشکلی نیس؟واینکه شهریع واسع رشته مدیریت مالی چقدره؟

با سلام

در صورتیکه از طریق سایت سنجش بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کرده اید، بایستی اوایل مهر ماه جهت تشکیل پرونده مراجعه نمائید. و مجموع شهریه ثابت و متغیر رشته مدیریت مالی برای هر نیمسال تحصیلی حدودا 1500000 تومان می باشد.

موفق باشید.

سلام وقت بخیر. برای ورود دانشجوی جدید که بخود شروع کنه از ترم بهمن ماه نمیشه توی دیماه ثبت نام کرد؟

با سلام

ثبت نام برای ورودی نیمسال مهرماه و بهمن ماه از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 بصورت حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی 

موفق باشید.

رشته میکروبیولوژی براساس سوابق تحصیلی برای مهرماه در دانشگاه اپادانا هست برای ثبتنام؟؟؟؟

با سلام

بله و احتمالا کد این رشته همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1399 برای ورودی مهر ماه در دفترچه انتخاب رشته درج خواهد شد.

موفق باشید.

سلام.اگه کسی براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی یه ترم خونده باشه ودیگه ادامه هم نداده باشه انصرافم نداده باشه میشه براساس سوابق تحصیلی اومد اپادانا؟؟؟یا اینکه باید از اون دانشگاه انصراف بده و دانشگاههه هم منحل شده باشه

با سلام

برای ثبت نام در این مؤسسه نیاز به مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشد، در صورتیکه مدارک شما در آن دانشگاه علمی کاربردی باشد حتما ابتدا باید انصراف دهید تا مدارکو به شما پس دهند و بتوانید در این مؤسسه ثبت نام نمائید.

موفق باشید.

سلام من الان بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کردم داخل سایت سنجش ،بعد کی جواب میاد که قبول شدم توی این دانشگاه ؟ و کی باید حضوری بیام برای ثبت نام نهایی؟

با سلام

با توجه به تمدید مهلت ثبت نام، احتمالا نتایج آن اوایل مهر ماه اعلام می شود. و بلافاصله پس از اعلام نتایج بایستی جهت تشکیل پرونده مراجعه حضوری فرمائید.

موفق باشید.

سلام من دیپلم ریاضی فیزیک دارم میخواستم ببینم میتونم رشته طراحی دوخت اژ مقطع کاردانی رو انتخاب کنم ؟

با سلام

خیر . برای ثبت نام رشته کاردانی طراحی دوخت حتما بایستی دیپلم طراحی دوخت داشته باشید.

موفق باشید.

سلام رشته نقاشی هم دارین تو این دانشگاه و اینکه هزینه شهریه چه‌قدر بدون کنکور

با سلام

بله و پذیرش این رشته بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. مهلت ثبت نام تا تاریخ 99/7/7 می باشد. لطفا جهت ثبت نام با مدارک ذیل مراجعه حضوری نمائید. ضمنا مجموع شهریه ثابت و متغیر این رشته برای هر نیمسال تحصیلی حدودا 1800000 تومان می باشد.

مدارک : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم

موفق باشید.

رشته های موجود در دانشگاع اپادنا در مورد رشته انسانی

با سلام

روانشناسی - حقوق - مدیریت بازرگانی - مدیریت صنعتی - مدیریت مالی - مدیریت امور بانکی - حسابداری و علوم ورزشی.

ضمنا شما می توانید بدون در نظر گرفتن رشته دیپلم در هر یک از تمامی رشته های دیگر نیز انتخاب رشته کنید. مهلت ثبت نام تا تاریخ 99/6/2 و بصورت مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس و مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

سلام. ثبت نام بدون کنکور برای روانشناسی یا رشته ی دیگه با معدل کل ۱۵/۶۸ که میشه معدل کتبی ۹.۳ امکان داره؟

با سلام

بله و نحوه پذیرش در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 بصورت مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی و یک قطعه عکس.

موفق باشید. 

سلام.رشته میکروبیولوژی در این دانشگاه نیست برای ترم مهرماه؟؟چون میگن تازه این رشته میخواد بیاد به این دانشگاه.ممنون میشم جواب بدین

با سلام

مجوز این کد/رشته برای مهر ماه سال 1399 گرفته شده است ولی هنوز کد آن به این مؤسسه اعلام نشده است. لذا احتمال می رود کد این رشته در دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 99 درج گردد.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر.من سال ۹۶در دانشگاه علمی کاربردی کوار بصورت براساس سوابق تحصیلی فقط یک ترم رشته تجهیزات ازمایشگاه تشخیص پزشکی خوندم وبقیه ترم ها موند والان سه سال میگذره واینکه اون دانشگاه الان منحل شده آیا الان میتونم بازم براساس سوابق تحصیلی دانشگاه اپادانا رشته مهندسی پزشکی بخونم؟؟واینکه رشته میکروبیولوژی در اپادانا هست یانه؟؟؟؟

با سلام

بله می توانید بر اساس سوابق تحصیلی در رشته مهندسی پزشکی ثبت نام نمائید. لطفا جهت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مدارک ذیل مراجعه حضوری نمائید.

مدارک موردنیاز : شناسنامه - کارت ملی - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

سلام خسته نباشید ثبت نام بدون کنکور و از طریق سوابق تحصیلی برای رشته حقوق چه نمرهایی رو پذیرش میکنه و ورودی مهر میشه یا بهمن؟

با سلام

پذیرش در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی و ارزیابی توسط سازمان سنجش انجام می شود. ولی با توجه به ظرفیت این رشته احتمال قبولی زیاد است. ورودی مهر ماه سال 99 می باشند.

مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : شناسنامه - کارت ملی - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم متوسطه 

موفق باشید.

سلام من میخواستم بدونم شهریه رشته مهندسی پزشکی چقدر هست و آیا امکان اقساطی بودن هم دارید؟

با سلام

شهریه ثابت 675000 تومان + شهریه متغیر= حدودا 1700000 تومان می باشد.

موفق باشید.

سلام. آیا این ترم به خاطر کرونا کلاسا برگذار میشه؟ برای ثبت نام ترم بعد چه ماهی باید بیاییم؟

با سلام

کلاس های نیمسال مهر ماه سال 99 بصورت مجازی ( آنلاین ) می باشد. در صورتیکه شما دانشجوی ترم دوم به بعد هستید، لطفا تقویم آموزشی تو سایت مؤسسه apadana.ac.ir را مطالعه فرمائید. در صورتیکه دانشجوی جدیدالورود هستید، بایستی همین الان ( از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 ) جهت ثبت نام حضوری مراجعه نمائید. 

موفق باشید.

سلام وقتتون بخییر بنده کاردانی نقشه برداری دارم اگه بخوام کارشناسی شهرسازی بخونم،آیا امکانش هست؟اگه هست،درآینده دچار مشکل نخواهم شد؟

با سلام

بله امکان پذیر است.

بستگی به هدفتان دارد اگر قصد گرفتن پروانه اشتغال نظام مهندسی را دارید در این خصوص بایستی از سازمان نظام مهندسی مشاوره بگیرید.

موفق باشید.

با سلام من رشته ی فنی حرفه ای بودم و پیش دانشگاهی نگذروندم.ولی مدرک فوق دیپلم دارم.میخواسته ام بدونم دروس عمومی که پاس کردم تطبیق واحد داده میشه که دوباره نخوام همان دروس رو پاس کنم؟

با سلام

خیر.چون در صورتیکه شما متقاضی کارشناسی پیوسته باشید، مدرک فوق دیپلم تان بجای پیش دانشگاهی حساب می شود بنابراین واحدهای آن تطبیق داده نمی شود و در صورتیکه متقاضی کارشناسی ناپیوسته باشید مدرک فوق دیپلم تان بعنوان آخرین مدرک تحصیلی قبلی حساب شده و باز هم واحدهای آن تطبیق داده نمی شود.

موفق باشید.

سلام. خسته نباشید. میخواستم ببینم هزینه های کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر چند میشه

با سلام

شهریه ثابت 1 میلیون تومان + شهریه متغیر حدودا 1800000 تومان = 2800000 تومان

موفق باشید. 

سلام خسته نباشید من یک ترم رشته کامپیوتر خوندم دانشگاه زند میخواستم بدونم میتونم انتقالی بگیرم و روانشناسی بدون کنکور دانشگاه اپادانا بخونم

با سلام

در خصوص انتقالی بایستی از دانشگاه مبدا ( دانشگاه زند ) موافقت بگیرید اگر با انتقالی شما موافقت نشد راهکار این است : از آن دانشگاه انصراف داده و جهت اخذ پذیرش در رشته روانشناسی از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

سلام. هزینه شهریه ها در سایت درج شده؟ چطور میتونیم بفهمیم؟ شهریه رشته روانشانسی چقدر هست؟

با سلام

مجموع شهریه ثابت و متغیر برای رشته روانشناسی تقریبا 1500000 تومان است.

موفق باشید.

ببخشید من هنوز کارت ملیم نیومده برای ثبت نام مشکلی نداره؟میشه همون شناسنامه رو بیارم کارت ملی رو بعدا؟

با سلام

در صورتیکه کد ملی و شماره سریال شناسنامه تون داشته باشید امور ثبت نام انجام می شود.

موفق باشید.

با سلام ایا امکان دارد با دیپلم فنی،در دانشگاه حقوق خوند؟

با سلام

در صورتیکه دیپلم دوره دوم متوسطه ( سال دوازدهم ) و یا پیش دانشگاهی را گذرانده باشید بله می توانید در هر یک از رشته های کارشناسی پیوسته از جمله حقوق ثبت نام نمائید. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

یعنی ما اول باید بیاییم واسه هر رشته ای که میخواییم ثبت نام کنیم بعد سازمان سنجش باید اونو قبول کنه یا نه؟خب اگه نمرات زیاد درخشان نباشه چی😂؟ میشه رشته ی دیگه ای انتخاب کرد؟

با سلام

بله ایتدا برای شما از سایت سنجش درخواست پذیرش می شود. سازمان سنجش شما را بر اساس سوابق تحصیلی ارزیابی نموده و نتایج را اعلام می کند و با توجه به ظرفیت قابل توجه رشته های این مؤسسه، احتمال قبولی شما زیاد است. ضمنا تعداد 100 رشته را می توانید انتخاب نمائید.

موفق باشید.

با توجه به اینکه تا دوم شهریور برای ثبت نام وقت هست من یدونه تجدید دارم که همون دوم شهریور باید امتحان بدم. اشکال نداره برای مدارک ؟

با سلام

لطفا کلیه مدارک موردنیاز + یک برگ ریزنمرات کل از مدرسه بگیرید و تا قبل از اتمام تاریخ ثبت نام ( 99/6/2 ) مراجعه فرمائید.سپس درس تجدیدی را پاس کرده و مهر ماه مدرکتان را ارائه دهید.

موفق باشید.

سلام. برای تحصیل در این موسسه بدون کنکور با دیپلم تجربی امکانش هست؟ و حداقل نمره کتبی باید چقدر باشه؟ آیا نمرات تاثیر دارن؟

با سلام

در صورتیکه دیپلم دوره متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) یا پیش دانشگاهی را گذرانده اید بله می توانید در هر یک از رشته های کارشناسی پیوسته در این مؤسسه ثبت نام نمائید.گزینش بر اساس سوابق تحصیلی و توسط سازمان سنجش انجام می شود. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید. 

درصورت قبولی در دانشگاه روزانه شرایط انصراف از آن موسسه چیست؟

با سلام

طبق قانون وزارت علوم بایستی هزینه انصراف ( برای مقطع کاردانی و کارشناسی شهریه 16 واحد دروس پایه + شهریه ثابت و برای مقطع ارشد شهریه 8 واحد دروس نظری + شهریه ثابت ) را پرداخت کنید.

در صورتیکه از معافیت تحصیلی استفاده می کنید از نظر نظام وظیفه فقط یک بار حق انصراف دارید.

موفق باشید.

آیا انصراف از این موسسه با انصراف از سایر موسسه و دانشگاه های غیر دولتی تفاوتی دارد؟

با سلام

خیر . آئین نامه انصرافی برای کلیه موسسات و دانشگاه های غیرانتفاعی یکسان می باشد.

موفق باشید.

سلام من نظام قدیم رشته ی صنایع غذایی خوندم و دیپلم گرفتم میخاستم بدونم میتونم وارد دانشگاه رشته ی طراحی دوخت بشم؟ اگه میشه راهنمایی کنید باید چه کار کنم؟

با سلام

خیر . برای ورود به رشته طراحی دوخت حتما بایستی دیپلم طراحی دوخت داشته باشید. با دیپلم صنایع غذایی ابتدا می توانید مدرک کاردانی یا فوق دیپلم صنایع غذایی بگیرید سپس برای ورود به رشته/مقطع کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت اقدام نمائید. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان مربوطه خانم ها بلاغی و مرادی با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام روزتون بخیر ببخشید یه سوال من کاراموزیم تمام گردم ولی صفحه اتمام کاراموزی برا من باز نمیشه خواهش میکنم اگه میشه صفحه اتمام کاراموزی رو برام باز کنید

با سلام

جهت بررسی به شماره دانشجوئی شما نیاز هست. لذا خواهشمند است با کارشناس مربوطه با شماره تلفن 07136987 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام روزتون بخیر ببخشید یه سوال من کاراموزیم تمام گردم ولی صفحه اتمام کاراموزی برا من باز نمیشه خواهش میکنم اگه میشه صفحه اتمام کاراموزی رو برام باز کنید

با سلام

جهت بررسی به شماره دانشجوئی شما نیاز می باشد. لذا خواهشمند است با کارشناس مربوطه با تلفن 07136987 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام..من دیپلم تجربی دارم میخواستم طراحی مد و لباس بخونم. بدون کنکور. وقتی کامنت ها رو خوندم متوجه شدم که باید برای ورود به این رشته باید یه دوره کاردانی (در هر رشته ای که میخواد باشه) بگذرونم .میخواستم بدونم دانشگاه آپادانا در چه رشته هایی کاردانی داره و من چه زمانی بصورت حضوری باید بیام برای ثبت نام؟؟

با سلام

این مؤسسه دارای رشته کاردانی معماری می باشد. ولی شما می توانید در هر یک از رشته های کارشناسی پیوسته ثبت نام نمائید و پس از 2 سال و گذراندن 68 واحد از ادامه تحصیل انصراف و درخواست مدرک کاردانی میان دوره نمائید. مهلت ثبت نام رشته های کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی از تاریخ 99/05/05 شروع و تا تاریخ 99/06/02 ادامه دارد.لطفا جهت ثبت نام با در دست داشتن مدارک ذیل و در بازه زمانی مذکور مراجعه حضوری نمائید.

مدارک : کارت ملی - شناسنامه - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی - یک قطعه عکس

موفق باشید.

واین که اگه سه تا تجدیدی داشته باشیم از پیش دانشگاهی واونارو شهریور پاس کنیم از چه ماهی میتونیم تو دانشگاهتون ثبت نام کنیم

با سلام

در صورتیکه تجدیدی هایتان را تا تاریخ 99/6/31 با موفقیت بگذرانید شما ورودی مهر ماه و در صورتیکه دی ماه به اتمام برسانید ورودی بهمن ماه خواهید بود. ولی در هر صورت جهت ثبت نام بایستی بین بازه زمانی 99/5/5 لغایت 99/6/2 بصورت حضوری مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام میخاستم بدونم برای رشته ی روانشناسی دردانشگاهتون معدل باید بالای چند باشه تا ثبت نام شیم؟ ممنون میشم

با سلام

گزینش علمی بر اساس سوابق تحصیلی و تائید صلاحیت های عمومی شما توسط سازمان سنجش انجام می شود ولی با توجه به ظرفیت بالای این رشته احتمال قبولی زیاد است . ضمنا مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 بصورت حضوری می باشد.

موفق باشید.

برای ورود به سامانه و پرداخت شهریه دچار مشکل شدم نمی تونم وارد سامانه بشم

با سلام

جهت بررسی مشکل به شماره دانشجوئی شما نیاز است . لذا بایستی با امور مالی مؤسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی 111 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام لطفا بفرمایید زمان ثبت نام رشته گرافیک در ترم مهر ۹۹ چه زمانی هست؟و ایا در مقطع کاردانی دارید یا کارشناسی؟

با سلام

این مؤسسه رشته گرافیک ( ارتباط تصویری ) را در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و ارشد دارد. و شما باید بر اساس آخرین مدرک تحصیلی تان رشته / مقطع موردنظرتان را انتخاب نمائید. لذا در خصوص نحوه پذیرش در هر یک از مقاطع فوق با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 خانم ها بلاغی و مرادی تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال من میخوام کارت ورود به جلسه بگیرم ولی تو سامانه اموزشی برا من نیس چجوری میتونم کارت ورد به جلسه بگیرم

با سلام

آیکون کارت ورود به جلسه فقط در بازه زمانی مشخص شده قبل از امتحانات در قسمت امور آموزشی قابل دسترس می باشد.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید . برای پرداخت شهریه وارد درگاه بانک ملت که میشوم "میزنه خطا لطفا با مدیر سیستم تماس بگیرید" چه کاری باید بکنم ؟

با سلام

جهت بررسی مشکل لطفا با آقای شفیعی مسئول امور مالی مؤسسه با شماره موبایل 09174915457 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

 

 

با سلام میخواستم بدونمرشته کاردانی امور بیمه هم داردید؟ مهلت ثبت نام تا کی هست؟ و برا اساس سوابق تحصیلی است یا خیر؟

با سلام

خیر متاسفانه.

موفق باشید.

با سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم چگونه باید از تحصیل انصراف دهم از طریق سایت دانشگاه

با سلام

با مراجعه به پنل شخصی تان در قسمت مکاتبات اداری - فرم های درخواست - درخواست تسویه حساب - بابت انصراف درخواست خود را ارسال فرمائید.

موفق باشید.

مدرک این دانشگاه معتبر تره یا دانشگاه ازاد پردیس؟ چون من میخوام رشته بدون کنکور روانشناسی رو از مقطع کاردانی شروع کنم

با سلام

این مؤسسه از وزارت علوم تحقیقات فناوری مجوز رسمی دارد و تحت نظارت مستقیم دانشگاه شیراز و مدرک قابل ترجمه آن قابل ترجمه می باشد. ضمناً رشته روانشناسی، مقطع کارشناسی پیوسته و نحوه پذیرش آن بر اساس سوابق تحصیلی و مهلت ثبت نام آن همزمان با انتخب رشته آزمون سراسری ( احتمالا در شهریور ماه سال 1399 ) می باشد.

موفق باشید.

سلام،ببخشيد من چطور ميتونم با خوابگاه دختران كه زير نظر موسسه آپادانا هست ارتباط برقرار كنم؟ چون فقط ادرس زده شماره تماس ندارن؟

با سلام

لطفا با مسئول خوابگاه  سرکار خانم اسماعیلی با شماره تلفن 09306854324  تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام من دیپلم کاردانش دارم دارم اگه شهریور پیش دانشگاهی ثبت نام کنم و قبول بشم میتونم برای مهر ماه کارشناسی پذیرش بگیرم؟

با سلام

در صورتیکه تا پایان شهریور ماه دوره پیش دانشگاهی را بصورت کامل و با موفقیت به اتمام برسانید، بله می توانید برای مهر ماه در مقطع کارشناسی ثبت نام کنید ولی چنانچه منظور شما این است که دوره پیش دانشگاهی و کارشناسی را همزمان با هم بگذرانید خیر چنین چیزی ممکن نیست.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من فوق دیپلم رشته حسابداری دارم میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور واسه رشته طراحی دوخت ثبت نام کنم

با سلام

بله می توانید تغییر رشته دهید. نحوه ورود به رشته / مقطع کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت برای ورودی مهر ماه با آزمون و برای ورودی بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهلت ثبت نام لطفا با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 خانم ها بلاغی و مرادی تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام ببخشید کارشناسی پیوسته رشته روانشناسی مجازی هم دارید؟

با سلام 

تاکنون رشته روانشناسی نیز همانند سایر رشته های این مؤسسه بصورت تمام وقت و حضوری بوده ولی از نیمسال دوم 99-98 بدلیل شیوع بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی بصورت مجازی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهلت ثبت نام با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 خانم ها بلاغی و مرادی تماس حاصل فرمائید. 

موفق باشید.

سلام خسته نباشید...ببخشید من الان حدود ۳ترم هست که توی آپادانا هستم..هنوز مدرک دیپلمم رو نیاووردم..آیا این مشکلی بوجود میاره برام؟؟

با سلام

طبق دستورالعمل ثبت نام از سازمان سنجش شما فقط یک ترم مهلت داشته اید تا دروس باقیمانده پیش دانشگاهی را پاس کنید . لذا قبولی شما لغو است لطفا به واحد ثبت نام مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

با سلام احتراما شما قصد ندارید رشته طراحی شهری ارشد بیارید چن سال هست منتظرم این رشته رو شما بیارید

با سلام

در دستور کار قرار دارد و مسئولین مؤسسه در حال تلاش و پیگیری برای اخذ مجوز این رشته هستند. امید است در آینده ای نه چندان دور ( مهر ماه سال 1399 یا 1400 ) با درخواست این رشته موافقت گردد.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخير ببخشيد من يه درس دارم كه خرداد بايد امتحان بدم و تموم ميشه،ميتونم دانشگاه ثبت نام كنم خرداد گواهى ديپلم رو ارائه بدم به دانشگاه؟

با سلام

خیر . برای ورودی مهر ماه حتما بایستی تاریخ فراغت از تحصیل مدرک قبلی 06/31 و برای ورودی بهمن ماه حتما باید تاریخ مذکور 10/30 باشد. 

موفق باشید.

سلام، میخواستم بدونم رشته ی طراحی لباس بدون کنکور برای ارشد میشه ثبت نام کرد؟ من در اینجا لیسانسمو گذروندم البته رشته ام ارتباط تصویری بود. ممنون میشم جوابم بدید و بگید اگه امکانش هست چجوری باید ثبت نام کنم و آیا شرایط خاصی داره؟

با سلام 

خیر . پذیرش در کلیه رشته های ارشد از طریق آزمون می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهلت ثبت نام آزمون ارشد لطفا با شماره تلفن های 07136987 داخلی های 105 و یا 106 خانم ها بلاغی و مرادی تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام. نحوه پذیرفته شدن استعداد درخشان مقطع ارشد عمران چه از نظر علمی و چه از نظر زمان رو لطفا راهنمایی فرمایید

با سلام

شرایط ثبت نام : کسب معدل بالای 17 در مقطع کارشناسی - بیش از یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی نگذشته باشد - مدرک کارشناسی حتما بایستی پیوسته باشد و شامل فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ناپیوسته نمی گردد.

در صورت داشتن شرایط فوق با در دست داشتن مدارک ذیل هفته آخر مرداد ماه مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - 2 قطعه عکس - مدارک کارشناسی

موفق باشید.

با عرض سلام و خسته نباشید من مهندسی مکانیک میخونم دردانشگاه خیام مشهد.در کل ۱۴۱ واحد پاس کردم و ترم گذشته یک واحد کارگاهی رو افتادم میتونم این درس رو به صورت پیش ترم بردارم یا نه؟

با سلام

بایستی سوالتان را از دانشگاه مدنظرتان ( خیام مشهد ) بپرسید.

موفق باشید.

سلام رشته طراحی دوخت و طراحی پوشاک چه فرقی باهم دارن؟؟؟؟

با سلام

این دو رشته نقریبا در تمامی دروس یکسان هستند بجز چندین درس . لطفا به سایت مؤسسه مراجعه و چارت درسی این دو رشته را مطالعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام من دانشگاه باهنر یک ترم ثبت نام کردم اما تکمیلش نکردم،میتونم اینجا ثبت نام کنم؟رشته نقشه کشی معماری ممنون

با سلام

بله می توانید ولی حتما بایستی از دانشگاه باهنر نامه انصرافی بیارید. جهت پذیرش در رشته نقشه کشی معماری لطفا با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 و یا 106 خانم ها بلاغی و مرادی تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام .من دیپلم تجربی دارم میخواستم بدونم مهلت ثبت نام در رشته IT ترم بهمن تا کی هست .. و آیا مدرک شما مورد تایید دانشگاه های خارج از کشور هست

با سلام

متاسفانه این مؤسسه رشته IT  ندارد. بله این مؤسسه مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات فناوری دارد و تحت نظارت مستقیم دانشگاه شیراز می باشد و مدرک آن قابل ترجمه می باشد.

موفق باشید.

سلام. ددانش آموزانی که هنوز موفق به اخذ دیپلم نشده اند آیا می‌توانند ثبت نام کنند.

بله طبق دستورالعمل ثبت نامی از سوی سازمان سنجش به اینگونه از داوطلبان بک ترم فرصت داده می شود تا دیپلم خود را اخذ نمایند و به مؤسسه تحویل دهند و ورودی بهمن ماه خواهند بود.

موفق باشید.

با سلام و خسته نباشید من رشته تجربی بودم نتونستم چندتا از درس هام پاس کنم تغییر رشته دادم به کاردانش رشته عمران میشه توی دانشگاه شما ثبت نام کنم و میتونم رشته حسابداری بخونم یا فقط میشه رشته عمران خوند؟باتشکر

با سلام

با دیپلم عمران فقط می توانید در رشته کاردانی عمران ثبت نام کنید و در صورتیکه سال دوازدهم و یا پیش دانشگاهی را نیز بگذرانید می توانید تغییر رشته دهید.

موفق باشید.

ببخشید آدرس مکان ثبت نام برای ترم بهمن ماه تکمیل طرفیت رو لطف کنید ممنون میشم

با سلام

شیراز - میدان معلم - ابتدای ایمان شمالی - روبروی بانک سپه - مؤسسه آموزش عالی آپادانا - طبقه همکف - واحد ثبت نام

موفق باشید.

سلام خسته نباشيد من فوق ديپلم حسابداري دارم و ميخوام برا كارشناسي طراحي لباس بيام ميخواستم ببينم طراحي مدولباس با طراحي دوخت فرق داره ؟

با سلام

این دو رشته در اکثر دروس یکسان هستند بجز چندین درس . لذا لطفا به چارت درسی این دو رشته که بر روی سایت قرار دارد، توجه فرمائید.جهت اطلاع از نحوه پذیرش و مهلت ثبت نام با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 خانم ها بلاغی و مرادی تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام دختر من ورودی رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه پردیس هست و مشغول به تحصیل الان در نظر داره تغییر رشته بدهد و مد نظرش رشته گرافیک دانشگاه آپاداناست ... آیا واسه ثبت نام ورودی بهمن مبتونه اقدام کند؟؟؟ لطفا سربع جواب دهید...سپاس

با سلام

بله بایستی در بازه زمانی مشخص شده از طرف سازمان سنجش جهت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی با در دست داشتن مدارک ذیل به صورت حضوری مراجعه نمائید. زمان بعدی ثبت نام برای ورودی مهر ماه سال 99 همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری ( شهریور ماه سال 99 ) می باشد.

مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - عکس - مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

سلام میخواستم بدونم ترم جدید کی شروع میشه و زمان انتخاب واحد ترم جدید کی هست

با سلام

تاریخ انتخاب واحد کلیه رشته ها و شروع ترم تحصیلی و ... در تقویم آموزشی درج گردیده است . لطفا به سایت مؤسسه در قسمت آموزش - تقویم آموزشی مراجعه و آن را مطالعه فرمائید.

موفق باشید.

و اینکه هزینه ثبت نام رو نقدی باید پرداخت کرد یا باید ب حساب واریز کرد یا طی چک داد؟

با سلام

برای ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در ابتدا شهریه بصورت حضوری و از طریق دستگاه کارتخوان دریافت می گردد سپس برای ترم های بعد بایستی بصورت آنلاین پرداخت گردد.

موفق باشید.

ببخشید برای ترم اول کارشناسی ارشد تکمیل طرفیت ک از بهمن ماه شروع میشه و انجام مراحل ثبت نام و واریز پول ب کجا باید مراجعه کنم .لطفا آدرس مکان انجام امورات اولیه رو بدید .ممنون

با سلام

ثبت نام حضوری می باشد لطفا با در دست داشتن مدارک ذیل تا قبل از تاریخ 98/10/30 به آدرس شیراز - میدان معلم - ابتدای ایمان شمالی - روبروی بانک سپه - مؤسسه آموزش عالی آپادانا - طبقه همکف - واحد ثبت نام مراجعه فرمائید. 

مدارک لازم : یک سری کپی از کارت ملی و تمامی صفحات شناسنامه - 4 قطعه عکس - مدارک کارشناسی + یک سری کپی، در صورت گذراندن دوره کاردانی یک کپی از مدرک کاردانی و مبلغ 1 میلیون تومان شهریه بصورت علی الحساب در کارت بانکی 

موفق باشید.

ببخشید برای ترم اول کارشناسی ارشد تکمیل طرفیت ک از بهمن ماه شروع میشه و انجام مراحل ثبت نام و واریز پول ب کجا باید مراجعه کنم .لطفا آدرس مکان انجام امورات اولیه رو بدید .ممنون

با سلام

لطفا به آدرس شیراز - میدان معلم - ابتدای ایمان شمالی - روبروی بانک سپه - موسسه آموزش عالی آپادانا - طبقه همکف - واحد ثبت نام مراجعه نمائید.

موفق باشید.

رشته ادبیات یا نویسندگی یا تربیت بدنی دارید؟

با سلام

متاسفانه این مؤسسه رشته ی ادبیات یا نویسندگی ندارد. ولی رشته علوم ورزشی دارد که پذیرش آن بر اساس سوابق تحصیلی و مهلت آن همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری می باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

من اگه پایان ترم دوم بخوام به دانشگاهی که میشه انتقالی گرفت برم باید به اپادانا هزینه ای پرداخت کنم؟

با سلام

طبق مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری بایستی یک شهریه ثابت + شهریه متغیر 16 واحد دروس پایه را به این مؤسسه پرداخت نمائید.

موفق باشید.

با سلام میخواستم بدونم دومین مشروطی از دانشگاه اخراج هست یا سومین مشروطی؟؟ باتشکر

با سلام

حداکثر 3 ترم . پس از مشروطی سوم پرونده به کمیسیون موارد خاص دانشگاه شیراز ارسال و ایشان در خصوص اخراج قطعی و یا ادامه تحصیل دانشجو اظهارنظر می نماید.

موفق باشید.

با سلام من گردش پیشرفت کار پایان نامه ارسال کردم برای خانم پانی هنوز بعداز یکماه من جواب نگرفتم...نتونستم ایشون ببینم یا تماس بگیرم داخلی ندارن اصلا...لطفا راهنمایی کنین من چطوری میتونم باهاشون صحبت کنم؟

با سلام

گردش پیشرفت کار پایان نامه شما اتمام یافته است. لطفا هر وقت که آمادگی دفاع از پایان نامه را دارید، در پنل شخصی تان  درخواست گردش دفاع از پایان نامه را ارسال فرمائید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس تحصیلات تکمیلی سرکار خانم جنابعلی با شماره تلفت 07136987 داخلی 116 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

باسلام آیا میتوان بصورت همزمان در دو دانشگاه پیام نور و موسسه آپادانا تحصیل کرد؟

با سلام

خیر بر خلاف قوانین وزارت علوم می باشد.

موفق باشید.

با سلام من کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر نرم‌افزار باهنر بهمن قبول شدم کاردانیم مهر تموم میشه ولی یه درس معرفی به استاد دارم که امتحانش بهمن ماه هست میخواستم بدونم میتونم برای کارشناسی دانشگاه شما ثبت نام کنم و هزینش چقدر هست ممنون

با سلام

بله . لازم به توضیح ست که پذیرش در این رشته مقطع برای مهر ماه بصورت با آزمون ( شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ) و برای تکمیل ظرفیت بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی ( مراجعه حضوری به مؤسسه در تاریخ مشخص شده از طرف سازمان سنجش ) می باشد.لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 خانم ها بلاغی و مرادی تماس حاصل فرمائید.

در خصوص شهریه بایستی با بخش امور مالی ( داخلی 111 ) تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با سلام و خسته نباشید.من دیپلم ریاضی دارم و پیش دانشگاهی ندارم. میتوانم رشته حسابداری در مقطع کاردانی ثبت نام کنم؟برای ثبت نام شرط معدل دیپلم دخیل است؟

با سلام

خیر متاسفانه. برای ثبت نام در رشته کارشناسی پیوسته حسابداری حتما بایستی مدرک پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم داشته باشید و صرفا از طریق آزمون سراسری می باشد و برای ثبت نام در رشته کاردانی حسابداری نیز حتما بایستی مدرک دیپلم حسابداری داشته باشید و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.

موفق باشید.

سلام برای دریافت کارت ورود به جلسه در بخش اموزش مراجعه کردیم ولی متاسفانه همچین بخشی داخل سامانه نیست.چجوری باید کارت رودریافت کنبم؟

با سلام

این آیکون در قسمت امور آموزشی قرار می گیرد. اما با توجه به بازه زمانی امتحانات در تاریخ مشخصی قبل از شروع امتحانات بر روی سایت بارگذاری می شود.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید.میخواستم ببینم بعد از عید هم ثبت نام میکنید؟

با سلام 

بله بعد از عید برای ورودی مهر ماه سال 99 ثبت نام انجام می شود و برای رشته های بر اساس سوابق تحصیلی احتمالا مهلت آن همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری می باشد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با سلام.با دیپلم تجربی، میتوانم در رشته مهندسی پزشکی ترم بهمن این دانشگاه بخوانم؟

با سلام

بله و لازم به توضیح است که پذیرش در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی و مهلت آن همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری در سایت سنجش می باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشيد من ميخوام روانشناسى ثبت نام كنم ،ثبت نامش شروع شده؟

با سلام

ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و مهلت آن از طریق سایت سنجش اعلام می گردد. که احتمال می رود همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری باشد.

موفق باشید.

باسلام و خسته نباشید من نمی توانم وارد پنل خودم بشم ارور میده که رمز عبور شما اشتباه است و وقتی فراموشی رمز عبور میزنم میزنه نام کاربری شما وجود ندارد چیکار کنم؟

با سلام

با توجه به اینکه برای چک کردن رمز عبور نیاز به شماره دانشجوئی می باشد لطفا با شماره تلفن 07136987 داخای های 105 یا 115 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

هزینه دروس معرفی به استاد چقدر است ؟

با سلام

نصف شهریه ثابت + شهریه متغیر درس 

موفق باشید.

سلام.من محل تحصیلم زرقان بوده تا سوم دبیرستان خوندم.رشته معماری.فنی حرفه ای بودم.سال سوم یکی از امتحانانم پاس نشد امسال رفتم بزرگسالان پاسش کردم.الان میگن من نظام جدیدم ولی نظام قدیم هستم.با این وضع میتونم ثبت نام کنم...ممنون میشم زود جوابمو بدید

با سلام

بله شما می توانید در رشته کاردانی نقشه کشی معماری ثبت نام کنید. مهلت ثبت نام تا قبل از تاریخ 98/10/30 می باشد لطفا با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید.

کپی شناسنامه و کارت ملی همه صفحات - یک قطعه عکس پرسنلی - کپی کلیه مدارک دیپلم متوسطه

موفق باشید.

سلام خسته نباشید ببخشید هزینه کاردانی معماری ترمی چند هس؟

با سلام

مجموع شهریه ثابت و متغیر برای هر ترم تحصیلی حدودا 1400000 تومان می باشد.

موفق باشید.

آیا دانشگاه آپادانا خوابگاه هم داره؟

با سلام

بله اگر چنانچه کلاسها در مهر ماه سال 99 بصورت حضوری برگزار شود، در شهریور ماه شما را به خوابگاه معرفی می کنیم . ضمناً هزینه خوابگاه هر ساله در شهریور ماه توسط اتحادیه ناظر بر خوابگاهها اعلام         می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با جناب آقای مهندس کشاورزی با شماره تلفن 07136987 داخلی 119 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

باسلام وخسته نباشید خدمت پرسنل محترم موسسه،برای دانشجویان با معدل بالا تخفیف شهریه وجود دارد

با سلام

در صورتیکه معدل شما در حدی بالا باشد که در بین هم گروهی ها و هم ورودی های خودتان رتبه اول باشید بله ( 20 درصد شهریه ثابت ) تخفیف داده خواهد شد. در غیر اینصورت خیر

موفق باشید.

سلام چطور باید وارد ارزشیابی ارساتید بشیم؟

با سلام

در پایان هر ترم قبل از مشاهده کارت ورود به جلسه فرم های ارزشیابی اساتید قابل دسترس می باشد که ابتدا بایستی آنها را تکمیل نموده سپس کارت امتحان برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

موفق باشید.

سلام .ببخشید لطفا در رابطه با نحوه ثبت نام و شروع ترم پزیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ارشد منو راهنمایی کنید-

با سلام

از بهمن ماه سال 1398 . تا قبل از تاریخ 98/10/30 مهلت دارید با در دست داشتن مدارک ذیل برای ثبت نام مراجعه نمائید.

کپی شناسنامه و کارت ملی همه صفحات - 6 قطعه عکس - کلیه مدارک کارشناسی + یک سری کپی - کپی مدرک کاردانی حاوی معدل کل ( در صورتیکه کاردانی نیز گذرانده باشید .)

موفق باشید.

سلام .ببخشید لطفا در رابطه با نحوه ثبت نام و شروع ترم پزیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ارشد منو راهنمایی کنید-

با سلام

از بهمن ماه سال 1398 . تا قبل از تاریخ 98/10/30 مهلت دارید با در دست داشتن مدارک ذیل برای ثبت نام مراجعه نمائید.

کپی شناسنامه و کارت ملی همه صفحات - 6 قطعه عکس - کلیه مدارک کارشناسی + یک سری کپی - کپی مدرک کاردانی حاوی معدل کل ( در صورتیکه کاردانی نیز گذرانده باشید .)

موفق باشید.

سلام.ببخشید شروع تحصیل پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ارشد از چ ترمی هس؟ زمان ثبت نام کی هس؟

با سلام

از بهمن ماه سال 1398 . تا قبل از تاریخ 98/10/30 مهلت دارید با در دست داشتن مدارک ذیل برای ثبت نام مراجعه نمائید.

کپی شناسنامه و کارت ملی همه صفحات - 6 قطعه عکس - کلیه مدارک کارشناسی + یک سری کپی - کپی مدرک کاردانی حاوی معدل کل ( در صورتیکه کاردانی نیز گذرانده باشید .)

موفق باشید.

ببخشید شروع تحصیل پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ارشد طراحی لباس از چ ترمی هس ؟ چ تاریخی باید ثبت نام ترم کنیم

با سلام

از بهمن ماه سال 1398 . تا قبل از تاریخ 98/10/30 مهلت دارید با در دست داشتن مدارک ذیل برای ثبت نام مراجعه نمائید.

کپی شناسنامه و کارت ملی همه صفحات - 6 قطعه عکس - کلیه مدارک کارشناسی + یک سری کپی - کپی مدرک کاردانی حاوی معدل کل ( در صورتیکه کاردانی نیز گذرانده باشید .)

موفق باشید.

سلام .ببخشید اونایی ک تکمیل ظرفیت ارشد رشته طراحی لباس پذیرفته شدن شروع کلاسهاشون از چ ترمی میشه؟

با سلام

از بهمن ماه 

موفق باشید.

 

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما سوالم در رابطه با دانشجویانی که معدل بالای 17 یا بالاتر میگیرند تخفیف شهریه به آنها تعلق میگیرد یا خیر

با سلام

در صورتیکه شما در بین هم گروهی ها و هم ورودی های خودتان رتبه اول را کسب نمائید 20 درصد از شهریه ثابت به شما تخفیف داده خواهد شد.

موفق باشید.

با سلام .ببخشید در مورد زمان ثبت نام و شروع کلاسهای دوره کارشناسی ارشد ۹۸ رشته طراحی لباس لطف کنید اعلام کنید؟

با سلام

در صورتی که شما در این مؤسسه پذیرفته شده باشید تا قبل از تاریخ 98/10/30 مهلت دارید که با در دست داشتن مدارک ذیل برای ثبت نام مراجعه نمائید.

کپی شناسنامه و کارت ملی همه صفحات - 6 قطعه عکس - کلیه مدارک کارشناسی + یک سری کپی 

موفق باشید.

سلام وقت بخیر خواستم بدونم دانشگاه شما رشته مواد غذایی دارد یا نه ؟

با سلام

خیر متاسفانه 

موفق باشید.

سلام شهریه یک ترم تحصیلی برای رشته علوم انسانی چند است؟

با سلام

مجموع شهریه ثابت و متغیر برای هر یک از رشته های علوم انسانی تقریبا ترمی 1500000 تومان می باشد.

موفق باشید.

وقتتون بخیر شهریه رشته طراحی لباس ترمی چنده؟اگر ثابت و متغیر داره جمع کلش رو بی زحمت بگید

با سلام

مجموع شهریه ثابت و متغیر رشته کارشناسی طراحی پوشاک تقریبا 1600000 تومان می باشد. در صورتیکه منظور شما رشته ارشد طراحی پارچه و لباس می باشد، مجموع شهریه ثابت و متغیر حدودا 2500000 تومان می باشد.

موفق باشید.

سلام ببخشید من دیپلم نظام جدید تجربی دارم میخوام رشته طراحی لباس بدون کنکور بخونم تو شیراز.موسسه اپادانا این رشته رو تو مقطع کارشناسی داره؟واینکه میشه از بهمن ثبت نام کنم یا باید وایسم تا مهر۹۹؟

با سلام

با دیپلم تجربی نمی توانید رشته طراحی لباس ثبت نام کنید. برای ورود به این رشته یا باید دیپلم طراحی لباس داشته باشید و یا فوق دیپلم هر رشته ای.

موفق باشید.

سلام من ترم ۱ کارشناسی پیوسته هستم ایا میتونم برم کاردانی پیوسته؟ و اینکه در کاردانی پیوسته ریاضی پیش و فیزیک پیش تدریس میشه؟

با سلام

با توجه به رشته تحصیلی شما که کامپیوتر می باشد در مقطع کاردانی این رشته نیز ریاضی و فیزیک تدریس می شود لذا در حال حاضر تنها رشته ای که ریاضی و فیزیک ندارد، کارشناسی نقاشی می باشد که ثبت نام آن آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 نیز مهلت دارد.

موفق باشید.

سلام،برای تحصیل در مقطع کارشناسی بدون کنکور دانشجو میپذیرید؟

با سلام

بله ثبت نام بدون کنکور آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 نیز مهلت دارد. لطفا با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه فرمائید .

کپی شناسنامه و کارت ملی - کپی مدارک دیپلم متوسطه و پیش دانشگاهی یا متوسطه دوم - یک قطعه عکس

موفق باشید.

با سلام اینجانب فارغ التحصیل این موسسه هستم جهت عضویت در سازمان نظام مهندسی نیاز به کدپستی محل دانشگاه جهت اعلام به سازمان هستم خواهشمند است نسبت به اعلام کدپستی به اینجانب دستورات لازم را مبذول فرمایید.

با سلام

کد پستی ساختمان اداری واقع در میدان معلم 7187985443 می باشد.

موفق باشید.

با سلام اینجانب فارغ التحصیل این موسسه هستم جهت عضویت در سازمان نظام مهندسی نیاز به کدپستی محل دانشگاه جهت اعلام به سازمان هستم خواهشمند است نسبت به اعلام کدپستی به اینجانب دستورات لازم را مبذول فرمایید.

با سلام

کد پستی : 7187985443 

موفق باشید.

هزینه انصرافی بعد از خواندن یک ترم چقدر است؟

شهریه ثابت + شهریه 16 واحد دروس پایه که تقریبا میشه 1080000 تومان.

موفق باشید.

باسلام وخسته نباشید من نمیتونم وارد پنل خود بشوم ارور میده کهرمز عبور شما اشتباه است و وقتی فراموشی رمز عبور میزنم میزنه نام کاربری شما وجود ندارد چیکار کنم؟

با سلام

خودتان رمز عبورتان را به یک شماره موبایل تغییر داده بودید سپس آن را فراموش کرده اید. لذا اینجانب مجددا رمز عبورتان را به کد ملی تان reset کردم . در حال حاضر نام کاربری شماره دانشجویی و رمز عبور کد ملی می باشد. لطفا در صورت بروز خطای مجدد با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام میخواستم بدونم زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کی هست اگه میشه الاع رسانی کنید

با سلام

اگر منظور شما تکمیل ظرفیت ارشد می باشد، مهلت ثبت نام آن در تاریخ 98/08/30 به پایان رسیده است و اگر منظور شما رشته های مقاطع دیگر می باشد، ثبت نام آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 نیز مهلت دارد.

موفق باشید.

با سلام. آیا مقطع کارشناسی ارشد، بدون کنکور و با معدل بالای 18 می توان ثبت نام کرد؟

با سلام. خیر . پذیرش در مقطع ارشد فقط از طریق آزمون سراسری می باشد.

موفق باشید.

سلام،من مهندسي معماري با سوابق تحصيلي قبول شدم،هنوز نتونستم براي ثبتنام بيام چون راهمون دوره تاكي وقت هست؟و زمان شروعه كلاس كي هست؟

با سلام

شما می توانید نهایتاً تا تاریخ 98/07/20 جهت ثبت نام مراجعه حضوری نمائید.ضمناً کلاس ها از 98/07/13 برگزار شده است.

موفق باشید.

سلام من دانشگاه غیر انتفاعی انرژی ساوه پذیرفته شدم در رشته مهندسی پزشکی، چجوری میتونم انتقالی بگیرم به دانشگاه اپادانا شیراز؟!

با سلام

در صورتیکه دانشگاه غیرانتفاعی انرژی ساوه با انتقالی شما به مؤسسه آپادانا موافقت نماید، می توانید در رشته مهندسی پزشکی این مؤسسه تحصیل نمائید.

موفق باشید.

با سلام نهم مهر ماه جهت ثبت نام براساس سوابق تحصیلی مراجعه کردم و پس از تکمیل پرونده هیچ اطلاعاتی مبنی بر زمان و شروع کلاس ها داده نشد باید به موسسه مراجعه کنم؟ یا از طریق سایت دانشگاه اعلام میشه!؟

با سلام

با توجه به اینکه مشخصات شما را نمی دانیم خواهشمند است جهت بررسی مسئله با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با تشکر

سلام.ببخشید برای ثبت نام تا کی وقت داریم؟چون همه مدارک مورد نیاز رو فراهم نکردم. درضمن شهریه ترمی چنده؟

با سلام 

منظور شما دقیقا چه کد / رشته مقطعی است ؟؟؟

مهلت ثبت نام تا تاریخ 98/10/30 می باشد ولی با توجه به ظرفیت محدود تمامی رشته ها بهتر است که هر چه سریعتر با در دست داشتن مدارک، مراجعه حضوری نمائید.

موفق باشید.

با تشکر

 

درصورت ثبت نام نکردن در رشته قبولی در آزمون کنکور سراسری سال جدید نمیتوان شرکت کرد؟

با سلام

بستگی به کد / رشته ای که در آن پذیرفته شده اید دارد که روزانه هست یا خیر.

با تشکر

موفق باشید.

سلام خسته نباشید اگر کسی یک درس پاس نشده از دوره پیش دانشگاهی داشته باشه میتومه دانشگاه ثبته نام کنه.

با سلام

برای ورودی مهر ماه خیر ولی در صورتی که آن درس را تا تاریخ 98/10/30 پاس کنید برای ورودی بهمن ماه ثبت نام می شوید.

با تشکر

موفق باشید.

سلام خسته نباشید،من در مرداد ماه همراه با مدارک به دانشگاه آمدم برای ثبت نام در رشته روانشناسی.میخواستم بدونم باید اقدام دیگه ای هم برای ثبت نام انجام بدم یا باید تا دهه اول مهر منتظر بمونم؟

با سلام

شما بایستی تا دهه اول مهر ماه سال 1398 منتظر اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش باشید.

موفق باشید.

با تشکر

ببخشید مبخواستم ببینم انتخاب رشته پیام نور که بدون ازمون انجام دادیم رو پیش ثبت نام اینجا اثری نمیذاره؟! نتایج عنوز اعلام نشده

با سلام

شما بایستی فقط به یک دانشگاه مراجعه می نمودید و یک بار انتخاب رشته انجام می دادید و با توجه به اینکه 100 انتخاب داشتید هر دو دانشگاه را بر اساس علاقمندی در یک فرم انتخاب رشته، انتخاب می کردید.

با تشکر 

موفق باشید.

 

سلام وفت بخیر.ببخشید میخواستم بپرسم کسی که دیپلم فنی داشته باشه میتونه وارد رشته روانشناسی بشه؟

با سلام

در صورتیکه دارای مدرک متوسطه دوم یا پیش دانشگاهی باشید بله در غیر اینصورت خیر.

با تشکر

موفق باشید.

با سلام برای ثبت نام رشته ی روانشناسی بدون کنکور تا چه تاریخی مهلت داریم؟

با سلام

تا تاریخ 98/06/31 مهلت دارد. ضمناً مجدداً بزودی تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد.

موفق باشید.

سلام رشته برنامه ریزی شهری کارشناسی ارشد آیا پذیرش بدون کنکور هم دارید؟؟من لیسانس شهرسازی هستم

با سلام

خیر . ورود به این کد / رشته فقط از طریق شرکت در آزمون کارشناسی ارشد می باشد.

موفق باشید.

با تشکر

سلام خسته نباشید . من دیپلم تجربی دارم می خواستم وارد رشته معماری بشم . چه اقداماتی باید انجام بدم

با سلام

لطفا هر چه سریعتر با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید.

کپی شناسنامه و کارت ملی - یک قطعه عکس - کپی کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا متوسطه دوم

با تشکر

موفق باشید.

با سلام. دانشگاه آپادانا برای سال تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی ارشد تکمیل ظرفیت دارد؟ ممنون میشم سریع جواب بدین.

سلام

خیر مقطع ارشد تکمیل ظرفیت ندارد

من دیپلم انسانی دارم میتونم طراحی دوخت ثبت نام کنم؟ از مهر

با سلام

خیر . برای رشته طراحی دوخت حتما بایستی دیپلم طراحی دوخت داشته باشید.

موفق باشید.

باسلام.دانشگاه اپادانارشته زبان انگلیسی مقطع کاردانی و کارشناسی داره؟برای ثبت نام تاوه تاریخی وقت هست؟سپاس

با سلام

خیر. اما دارای دپارتمان آزاد زبان انگلیسی می باشد. لطفا در صورت تمایل به ثبت نام با شماره تلفن 07136987 داخلی 300 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با تشکر

سلام. من دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه ازاد هستم میخواستم بدونم بدون انصراف میتوانم در رشته مهندسی عمران در دانشگاه آپادانا شروع به تحصیل کنم؟

با سلام

خیر . شما همزمان نمی توانید در دو دانشگاه یا در دو کد / رشته تحصیل نمائید.

موفق باشید.

با تشکر

سلام من دیپلم تجربی دارم میتونم کارشناسی ناپیوسته طراحی پوشاک بخونم هنوز فرصتی برای ثبت نام هست؟؟

با سلام

خیر. برای ورود به این کد / رشته حتما باید دارای مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) در هر رشته ای باشید. با مدرک تجربی باید دانشگاه هایی را انتخاب کنید که دارای کد / رشته کارشناسی پیوسته طراحی پوشاک می باشند که متاسفانه مؤسسه آپادانا این کد / رشته را ندارد.

موفق باشید.

با تشکر

با سلام، برای رشته ی کارشناسیپیوسته ی حسابداری بر اساس سوابق تحصیلی،چه نیمسالی دانشجو میپذیرین؟

با سلام

رشته کارشناسی پیوسته حسابداری از طریق آزمون سراسری می باشد. و پذیرفته شدگان ورودی مهر ماه خواهند بود.

موفق باشید.

سلام خسته نباشین، میخواستم در مورد شهریه ی رشته ی کارشناسی حسابداری بپرسم،اینکه چقدر هست؟

با سلام

مجموع شهریه ثابت و متغیر حدودا ترمی 1500000 تومان می باشد.

موفق باشید.

سلام،خسته نباشید، واسه رشته روانشناسی تو مقطع کارشناسی پیوسته،بهمن ماه هم پذیرش دارین؟و اینکه کلاساشون در طول هفته به چه صورت هست؟ ممنون

با سلام

با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش در این رشته بسیار محدود بوده، تکمیل گردیده و شما بایستی برای نوبت بعدی ( مهر ماه سال 1399 ) از طریق دفترچه آزمون سراسری سال 1399 اقدام نمائید.

موفق باشید.

با تشکر

با سلام‌.‌ترم چهار ارشد هستم و‌متاسفانه‌نتونستم دفاع کن برای ترم اینده مبلغ ۹۲۵تومن به شهریه من اضافه شده.‌در صورتی که به ما گفته بودن نصف شهریه ثابت اضافه میشه، میخواستم علت این اضافه مبلغ رو بدونم

با سلام

هزینه تمدید پایان نامه نصف شهریه ثابت می باشد و تمدید پایان نامه برای نیمسال دوم 99-98 در سیستم برای شما ثبت شد و بدهی صفر شد.

موفق باشید.

نحوه پر کردن فرم همنیاز

با سلام

لطفا به سایت مراجعه کرده در قسمت فرم های درخواست - فرم همنیاز را تکمیل و ارسال نمائید.

موفق باشید.

موسسه شما کی دانشگاه میشه؟

با سلام

انشاالله بزودی تبدیل به دانشگاه خواهد شد.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید میخام بدونم من ک الان رشتم مهندسی صنایع هست و ترم دو هستم و مهر میرم ترم سه چندتا از درسامو میتونم تطبیق بدم با درسای رشته مدیریت امور بانکی؟ باتشکر

تطبیق دروس از یک رشته به رشته دیگر بر اساس ماهیت دروس و تعداد واحدها با رای نظر شورای آموزشی صورت می گیرد.

شما لیست ممتازین کاردانی معماری را در سایت گذاشتید. می خواستم راه دسترسی دوباره آن را بپرسم . لطفا راهنمایی فرمایید

با سلام

پس از اینکه وارد سایت مؤسسه آپادانا شدید، دانشکده هنر و معماری را انتخاب نموده سپس بر روی تارنمای دانشکده کلیک کرده، پایین صفحه گوشه ی سمت چپ تیتر ممتازین قابل مشاهده است.

موفق باشید.

با تشکر

سلام خسته نباشید. برای ثبت نام در رشته کارشناسی نا پیوسته طراحی دوخت بدون کنکور براورودی مهر تا کی فرصت هست؟در ضمن من کاردانی فناوری اطلاعات و ارتباطات هستم

با سلام

چون رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت با آزمون می باشد، باید در این آزمون ثبت نام می نمودید. در صورتی که در آزمون مذکور ثبت نام نکرده اید، بایستی در تاریخ 98/05/10 با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس : خیابان ساحلی - مجتمع فرهنگی هنری دانشگاه شیراز - حوزه رفع نقص کارت کنکور مراجعه و درخواست ثبت نام در آزمون کارشناسی ناپیوسته در رشته طراحی دوخت فرمائید.

موفق باشید. 

با سلام عذر میخوام من زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد طراحی لباس و پارچه که تا بیست و پنجم تیر ماه 1398بود را از دست دادم و موفق به انتخاب رشته نشدم ولی مجاز به انتخاب رشته بودم ایا راه حلی برای ورود به موسسه غیرانتفاعی اپادانا را دارم یا خیر .متشکرم

با سلام

لطفا هر چه سریعتر در خواست خود را بصورت مکتوب در قالب نامه ای کامل به سازمان سنجش ارسال نمائید. کد رشته محل هایی که مد نظرتان می باشد را از دفترچه کنکور استخراج کرده و پیوست نامه مذکور نمائید.

موفق باشید.

سلام من مدرک کارشناسی ناپیوسه نرم افزار کامپیوتر دارم از همین دانشگاه میتونم در رشته روانشناسی دانشگاه آپادانا ادامه تحصیل بدم؟ممنون

با سلام

در صورتیکه دارای کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم می باشید، می توانید در رشته روانشناسی مؤسسه آپادانا ثبت نام نمائید.

مدارک موردنیاز جهت ثبت نام : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و کاردانی 

مهلت ثبت نام : تا تاریخ 98/06/06

موفق باشید.

سلام،میخواستم بدونم برای ثبت نام در رشته روانشناسی بر حسب سوابق تحصیلی،حتما باید از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنم و منتظر بمونم تا اعلام نتایج یا میتونم طی چند روز آینده حضوری بیام و ثبت نام کنم؟

با سلام

لطفا جهت اخذ پذیرش با در دست داشتن مدارک ذیل تا قبل از تاریخ 98/06/06 به مؤسسه آپادانا مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال 11 و 12

موفق باشید.

سلام در آزمون ارشد مجاز شدم دانشجوی ترم آخر عمران هستم تا بهمن ماه معافیت تحصیلی دارم رشته سازه موسسه را انتخاب کردم موضوع خدمت سربازی من چطور میشود آیا معافیت تحصیلی تمدید میشود

با سلام

برای پاسخ به سوال شما نیاز به بررسی مدرک کارشناسی شما می باشد. علی ای حال اگر تا بهمن ماه معافیت تحصیلی دارید، صدور معافیت تحصیلی برای مقطع بالاتر ( ارشد ) بلامانع است.

موفق باشید.

سلام. من دیپلم رشته ریاضی بدون پیش دانشگاهی دارم و این ترمی که گذشت مدرک کاردانی مکانیک از دانشگاه آزاد گرفتم.میتونم بیام دانشگاه آپادانا و کارشناسی پیوسته حقوق بخونم؟ سربازی نرفتم اما تا یک سال آینده معافیت دارم.

با سلام

خیر . چون رشته حقوق مؤسسه آپادانا کارشناسی پیوسته است و چون شما مدرک فوق دیپلم گرفته اید نظام وظیفه برای شما معافیت تحصیلی صادر نمی کند و شما بایستی کاردانی به کارشناسی حقوق بخوانید.

موفق باشید.

 

سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم بدون کنکور میشه کارشناسی ناپیوسته شهرسازی خوند وشهریه اش ترمی چند، تا کی ثبت نام میکنین برای ترم مهر

با سلام

بله لطفا از تاریخ 98/05/07 لغایت 98/05/11 با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه آپادانا مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدرک کاردانی

موفق باشید.

سلام، من کارشناسی ارتباط تصویری دارم میخواستم ارشد همین رشته بخونم، ارشد بدون کنکور دارید؟

با سلام

خیر . جهت ورود به کلیه رشته های مقطع ارشد این مؤسسه حتما بایستی در آزمون کارشناسی ارشد پذیرفته شوید.

موفق باشید. 

سلام. من دیپلم رشته ریاضی بدون پیش دانشگاهی دارم و مدرک کاردانی مکانیک از دانشگاه آزاد دارم. میتونم بیام دانشگاه آپادانا و کارشناسی پیوسته حقوق بخونم؟

با سلام

در صورتیکه کارت پایان خدمت یا معافیت داشته باشید بله می توانید در رشته کارشناسی پیوسته حقوق در این مؤسسه ثبت نام نمائید.

لطفا هر چه سریعتر جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با در دست داشتن مدارک کارت ملی و شناسنامه - عکس و کلیه مدارک متوسطه و کاردانی به این مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید.

موفق باشید.

سلام براى ثبت نام بدون آزمون با سوابق تحصيلى حتما بايد مجاز بشيم؟ ينى نميشه بيايم ثبت نام كنيم فقط؟ بايد منتظر چيزى باشيم

با سلام

خیر نیازی به مجاز به انتخاب رشته شدن در آزمون نمی باشد. نحوه ثبت نام بستگی به رشته موردنظر شما دارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 و 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با سلام.. شرایط میهمان موقت و دائم به موسسه دیگری چگونه هست؟

یا سلام شهریه ثابت را به دانشگاه محل تحصیل و متغیر به دانشگاهی که مهمان می شوید داده می شود.

سلام.من رمزمو فراموش کردم و نمیتونم وارد سایت بشم.چطور رمز جدید بگیرم

با سلام

جهت دریافت رمز به دلایل امنیتی حتما بایستی به صورت حضوری به بخش انفورماتیک مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

باسلام.یک سوال داشتم.میخواستم بینم میتونم بعضی ازدرس هاروغیرحضوری بردارم به خاطراین که شاغل هستم نمیرسم سرکلاس بعضی ازدرس هابروم.اگه میشه بیام ثبت نام کنم.رشته کارشناسی ناپیوسته نقشه برداری و ترم تابستان چندواحدمیتونم بردارم.ممنون میشم جوابموبدین

با سلام

خیر . کلیه رشته های این مؤسسه حضوری و تمام وقت می باشد و هر درسی را بیش از 3 جلسه غیبت کنید حذف می شوید.جهت ثبت نام در رشته کارشناسی ناپیوسته نقشه برداری در تاریخ 98/05/07 با در دست داشتن مدارک کارت ملی و شناسنامه - عکس و کلیه مدارک کاردانی حضوری مراجعه فرمائید. سقف واحدها در ترم تابستان نیز 6 واحد می باشد.

موفق باشید.

با سلام با احترام بنده در خواست ورود به دانشگاه بدون آزمون در رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی پیوسته دارم، در حال حاضر فوق لیسانس برق دارم ولیکن برحسب علاقه در خواست ورود به این رشته را دارم، آیا برای ورود به دانشگاه در مهرماه 98 امکان ورود بنده وجود دارد با تشکر

با سلام

بله . لطفا هر چه سریعتر جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با در دست داشتن مدارک : کارت ملی و شناسنامه - عکس و کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال 11 و 12 به مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

موفق باشید.

با سلام شماره داخلی خانم بلاغی چند است؟

با سلام

105

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من دانشجوی جدیدالورود هستم میخواستم بپرسم کارت دانشجوی کی برای ما صادر میشود؟

با سلام

کارت های دانشجویی تمامی دانشجویان محترم صادر گردیده است لطفا جهت تحویل آن به واحد ثبت نام واقع در ساختمان معلم مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

با عرض سلام اینجانب پیمان عرب غنی با کد دانشجویی 9612038014 مهندسی پیوسته عمران هستم الان عکسهای برگزیدگان تحصیلی دانشکده فنی و مهندسی رو چک میکردم با وجود اینکه من رتبه اول هستم عکس خودم رو پیدا نکردم لطفا پس از چک کردن سوابق اینجانب خواهشمندم رسیدگی فرمایید.ممنون

با سلام

تصاویر مربوط به پذیرفته شدگان دانشگاه های دولتی آزمون کارشناسی ارشد می باشد. در صورتیکه شامل شما می شود لطفا با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با سلام. آیا هنوز امکان ثبت نام برای کارشناسی پیوسته عمران در نیمسال دوم هست؟ ضمنا من قبلا در سال 92 دانشجوی عمران آپادانا بودم که متاسفانه به دلیل یک موقعیت شغلی ادامه ندادم. با تشکر

با سلام

بله . لطفا هر چه سریعتر جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با در دست داشتن مدارک کارت ملی و شناسنامه - عکس و کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی به این مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید.

موفق باشید.

کد دانشجوی ۹۷۱۴۱۲۲۰۱۱ کد ملی ۳۸۱۰۳۰۳۵۳۴ باسلام من در هیچ کلاسی شرکت نکردم و فقط ثبت نام اولیه انجام دادم هرچی هم زنگ میزنم آموزشگاه بر نمیدان لطفا کارای انصرافم رو درست کنید توسیستم قسمت انصراف باز نمیشه که خودم انصراف بدم. سپاس

با سلام

با توجه به اینکه یوزر و پسورد هر دانشجویی محرمانه ست و فقط خود دانشجو حق استفاده از آن را دارد، ما اجازه ورود به پنل شخصی شما را نداریم. لذا در صورت بروز مشکل در این خصوص بایستی حضوری مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من دانشجوی عمران دانشگاه زند ترم 7 هستم و میخام اتقالی بگیرم به دانشگاه آپادانا. میاستم بدونم چه درسهاییم تتبیق مخورد؟ و آیا امکانش هست که مهمان بشم؟ شرایط دانشگاه چجوریه؟ اگر امکان دارد توضیح مختصری راجب هر دو موضوع به ما بدهید. با تشکر.

با سلام

دروس عمومی از نمره بالای 12 و دروس تخصصی از نمره بالای 14 تطبیق داده می شود.در خصوص مهمانی یا انتقالی شما بایستی ابتدا موافقت دانشگاه مبدا ( زند ) را بگیرید و سپس مؤسسه آپادانا نیز موافقت می کند.

موفق باشید.

سلام آیا با دیپلم کاردانش و بدون پیش دانشگاهی میتوان در مقطع کاردانی ثبت نام کرد؟ ممنون

سلام بله امکانش هست

سلام ،رشته طراحی پوشاک مقطع کارشناسی ناپیوسته ورودی بهمن ثبت نام نمیکنید؟اگر بهمن نمیشه من از کجامطمعن باشم که ورودی مهر میگیرید؟چرا با اینکه تعداد متقاضی این رشته به حد نصاب رسیده ولی بازهم این رشته ارایه نشده برای بهمن یه توضیح بدین لطفا ورودی مهر ماه واقعاصد در صد این رشته تو این مقطع ارایه میشه؟!

سلام

بله پذیرش داریم تا 15 بهمن ماه مراجعه کنید.

سلام من دانشجوی دولتی مشهد هستم و از دانشگاه اخراج شدم میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور وارد دانشگاه شما واسه ترم بهمن بشم یا نه

با سلام. بستگی به مورد اخراجی دارد . در صورتیکه اخراج آموزشی شده باشید بله می توانید . نحوه پذیرش در رشته های مختلف، متفاوت می باشد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 و 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

باسلام.من الان دانشجوی ترم اول مهندسی صنایع دانشگاه هرمزگان هستم و میخوام از ترم بهمن بیام و دانشگاه شما رشته مهندسی معماری بخونم.امکان این کار هست و این که شما ظرفیت دارین یا خیر؟اگر امکان این کار هست باید چطور اقدام کنم چون داخل انتخاب رشتم دانشگاه شما رو انتخاب نکردم. اگر هم امکان این کار نیست باید از مهر بیام اونجا؟؟

با سلام. هنوز پذیرش بهمن ماه قطعی نیست.مرتب سایت را چک کنید تا در صورت امکان پذیرش شما را راهنمایی کنیم. با احترام

با سلام من فقط ثبت نام اولیه رو انجام دادم و درهیچ کلاسی شرکت نکردم.میخوام انصراف بدم باید چکارهایی انجام بدم؟

با سلام

برای چک کردن این مسئله باید کد ملی یا شماره دانشجویی تونو بفرمائید. لطفا با شماره تلفن 07136987 داخلی 123 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام ببخشید دانشگاه آپادانا خوابگاه پسرانه دارد؟؟؟
به نام خدا
با سلام
خوابگاهها خودگردان و زیر نظر موسسه هستند
با ارزوی موفقیت
سلام براي ترم بهمن رشته روانشناسي پذيرش داريد؟

با سلام. هنوز پذیرش بهمن ماه قطعی نیست.مرتب سایت را چک کنید تا در صورت امکان پذیرش شما را راهنمایی کنیم. با احترام

با سلام آیا در رسته حقوق مالی اقتصادی،در نیمسال اول یا نیمسال بهمن تکمیل ظرفیت را برگزار میکنید سپاس

خیر در سال تحصیلی جاری ازمون ارشد تکمیل ظرفیت ندارد.

با سلام. آیا امسال ارتباط تصویری مقطع کارشناسی ارشد تکمیل ظرفیت دارد؟

با سلام

خیر امسال آزمون ارشد تکمیل ظرفیت ندارد.

کلاس های کارشناسی معماری از چه تاریخ تشکیل میشود

با سلام. کلیه کلاسها آعاز شده است و دانشجویان ورودی جدید به محض دریافت برنامه بایددر کلاس حضور پیدا کند.

سلام چند خوابگاه براي خواهران وجود داره و شهريه براي ثبت نام در رشته روانشناسي براي هرترم چه مقداره؟ باتشكر

با سلام

در خصوص خوابگاه لطفا با شماره 07136987 داخلی 119 آقای کشاورزی تماس حاصل فرمائید.و شهریه برای ثبت نام در رشته روانشناسی حدودا ترمی یک میلیون و دویست هزار تومان می باشد.

موفق باشید.

 

سلام من ازمون سراسری برق دانشگاهتون جزو رشته هایی بوده که قبول شدم اما چون اولویت اولم چیزه دیگه ای بوده اونجار اوردم و الان میخوام دانشگاه شما بخونم...سوال اول اینکه من علاقمند به تحصیل در رشته مهندسی پزشکی هستم ایا ظرفیت مهندسی پزشکیتون تکمیل شده؟ اصن میتونم بخونم اگه ظرفیت داشته باشین برا مهندسی پزشکی؟سوال بعد هم اینه که اگه یک ترم برق بخونم میتونم ترم بعد تغیر رشته بدم؟

با سلام 

شما می توانید بدون در نظر گرفتن قبولی اولتان در رشته مهندسی برق بر اساس سوابق تحصیلی در این موسسه ثبت نام نمائید. ولی متاسفانه ظرفیت پذیرش در رشته مهندسی پزشکی تکمیل شده است.

موفق باشید

 

سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه ی خوابگاه دختران چقدر هست و اینکه هر ترم باید پرداخت بشه یا سالیانس؟

با سلام

در خصوص خوابگاه و هزینه آن لطفا با شماره 07136987 داخلی 119 آقای کشاورزی تماس حاصل فرمائید.

با عرض سلام و احترام تاریخ انتخاب واحد کارشناسی ارشد چه زمانی هست؟ لطفا در سامانه هم اطلاع رسانی کنید

با سلام

تاریخ ثبت نام را می توانید از لینک زیر مشاهده کنید. البته برای ورودی های جدید انتخاب واحد از طریق آموزش انجام می شود.

http://apadana-ihe.ir/educational-calendar.aspx

موفق باشید.

سلام و عرض ادب من ورودی ارشد ٩٧ هستم .تعیین واحدم رو کدوم قسمت سامانه آموزشی میتونم ببینم؟

سلام

ازقسمت آموزش انتخاب واحد فرم تثبیت

موفق باشید

با سلام ثبت نام ارشد کامپیوتر تمدید می شود
یا سلام و تبریک قبولی در آزمون ارشد. به اطلاع می رساند مهلت ثبت نام در تمامی مقاطع تا روز اول مهر ماه تمدید شده است.
با آروزی موفقیت
سلام خسته نباشید من امسال مهندسی معماری قبول شدم از پیش دانشگاهی یک درس پاس نکردم میتونم دیماه مدرک پیش دانشگاهی رو تحوبل بدم تحویل بدم؟ البته کارنامه پیش دانشگاهی هست

با سلام در این مورد بخشنامه ای وجود دارد که به مراکز پیش دانشگاهی اجازه می دهد نمره درسی را که در دی ماه امتحان گرفته اند به ستون شهریور ماه منتقل کنند. می توانید با مراجعه به حوزه ثبت نام اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

موفق باشید

سلام من میخاستم بدونم از ترم بهمن ماه هم برای کاردانی پیوسته ثبت نام میکنید یا نه ؟ آخه من ترم مهر ماه نمیتونم بیام.

با سلام 

بله ولی باید همین الان برای ثبت نام مراجعه نمایید چون سایت سنجش فقط در مهر ماه باز میشود . ما برایتان پذیرش می گیریم بعد شما از بهمن ماه تشریف بیارید سره کلاس.

موفق باشید.

سلام.وقت بخیر.دیپلم تجربی می نواند در رشته کارشناسی حقوق ثبت نام نماید؟شرط معدل دارد؟اگر دارد چه معدلی قابل پذیرش می باشد/با تشکر

سلام. بله این امکان در صورت باز شدن پورتال سازمان سنجش وجود دارد.

سلام خسته نباشيد من امسال مهندسي معماري قبول شدم ميخواستم بدونم زمان و شيوه ثبت نام كي هست؟

با سلام

از امروز 97/6/21 لغایت 97/6/31 می توانید برای ثبت نام تشریف بیارید. ضمنا مدارک موردنیاز روی سایت مؤسسه می باشد.

موفق باشید.

با سلام و وقت بخیرمیخواستم بپرسم میتونم کارشناسی ناپیوسته حسابداری بدون کنکور ثبت نام کنم و مهلت ثبت نام تا کی هست و شهریه چقدره؟

با سلام

بله این مؤسسه  در رشته کارشناسی ناپیوسته حسابداری بصورت بدون آزمون نیز دانشجو می پذیرد و مهلت ثبت نام نهایتا تا هفتم مهر ماه می باشد. شهریه ثابت و متغیر با هم حدودا ترمی 1200000 تومان می شود که در ابتدا بایستی 500000 تومان پرداخت گردد و مابقی شهریه قبل از امتحانات پایان ترم تسویه گردد.

موفق باشید.

با عرض سلام و خسته نباشید أیا موسسه برای ورودی های ارشد خوابگاه متاهلی دارند؟ و هزینه به چه صورتی می باشد؟

با سلام

خیر . خوابگاه صرفا برای خانمها در نظر گرفته شده است و در مورد شهریه خوابگاه لطفا با شماره تلفن 07136987 داخلی 119 آقای کشاورزی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید.

سلام.خواستم بپرسم من تا چه تاریخی برای ثبت نام ارشد مهلت دارم.و حدودا شهریه برای رشته ارتباط تصویری چقدر هست؟

با سلام

مهلت ثبت نام از روز سه شنبه 97/06/13 لغایت روز یکشنبه مورخ 97/06/25 می باشد. و مبلغ شهریه حدودا 2 میلیون تومان می باشد که از این مبلغ 768000 تومان بابت شهریه ثابت و بقیه مبلغ مربوط به شهریه متغیر می باشد. که در ابتدا می بایست 1 میلیون تومان بصورت علی الحساب پرداخت گردد و بقیه آن قبل از امتحانات پایان ترم تسویه گردد.

موفق باشید.

سلام ببخشید من رشته کارشناسی ام معماری داخلی از دانشگاه حافظ بوده ایا در ارشد این رشته درسی هست که تطبیق داده بشه با درسهایی که من گذروندم و حذف بشه ونخوام مجدد بگذرونمش؟

با سلام 

خیر . دروسی که در مقطع کارشناسی گذرانده اید در مقطع ارشد تطبیق داده نمی شود .

موفق باشید.

سلام وخسته نباشید.ببخشید ارشد معماری داخلی هزینه هرترمش کلا چند میشه؟ ممنون میشم سریعتر جواب بدید تا به ثبت نام برسم.

با سلام

مجموع شهریه ثابت و متغیر حدودا ترمی 2 میلیون تومان می باشد که در ابتدا می بایست 1 میلیون تومان بصورت علی الحساب پرداخت کنید و بقیه مبلغ قبل از امتحانات پایان ترم باید تسویه گردد.

موفق باشید.

با سلام برای انتخاب واحد حتما باید شهریه متغیر کامل پرداخت بشه؟امکان داره اولانتخاب واحد کرد بعد در طول ترم شهریه متغیر و ثابت رو با هم پرداخت کرد؟

با سلام 

خیر . در ابتدا فقط باید شهریه ثابت را پرداخت نمایید و شهریه متغیر بایستی تا قبل از امتحانات پایان ترم تسویه گردد.

موفق باشید.

سلام، من ديپلم رشته رياضي و فيزيك دارم و پيش دانشگاهي رو هم نخوندم، مشكل خدمت سربازي هم ندارم و خدمتم تا هفته اينده به اتمام ميرسه، معدلم هم ١٧ بوده، مي خواستم بدونم مي تونم در رشته روانشاسي ثبت نام كنم ؟

با سلام

خیر متاسفانه . برای ورود به رشته روانشناسی حتما باید دوره پیش دانشگاهی را گذرانده باشید . 

موفق باشید. 

با عرض سلام و خسته نباشيد ايا براي ترم مهر ميشه بدون كنكور ثبت نام كرد و مهلت ثبت نام تا كي هست

با سلام . در مقاطع کاردانی و کارشناسی بله ولی در مقطع ارشد خیر. مهلت ثبت نام تا دهم مهر ماه می باشد.

موفق باشید.

با سلام هزینه کلاس های مهندسی کامپیوتر در هر برای ورودی های با ازمون چقدر است و کلاس های ان در کدام دانشکده بر گزار می شود همت جنوبی یا فرهنگ شهر با تشکر

بر اساس شهریه سال جاری تحصیلی حدود یک میلیون تا یک میلیون و صد هزار تومان (کمی بالاتر یا پایین تر بر اساس تعداد واحدها) می شود و ممکن است هر سال شهریه متغیر کمی افزایش یابد، اما شهریه ثابت در طول تحصیل بدون تغییر می ماند. کلاس ها عموما در فرهنگ شهر برگزار می شود اما مکن است بعضا در ساختمان ایمان شمالی کلاسهای معدودی تشکیل شود. در حال حاضر دانشگاه در همت جنوبی ساختمانی ندارد. با آرزوی موفقیت.

با سلام چه رشته هایی در موسسه بدون کنکور می باشد آیا حسابدارز و روانشناسی بدون کنکور است

با سلام. پذیرش رشته حسابداری با آزمون و روانشناسی بر اساس سوابق تحصیلی است. موفق باشید.

با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم گرایش مهندسی پزشکی دانشگاه شما چه چیزی است؟؟؟؟ لطفا هر چه سریع‌تر پاسخ بدین با تشکر

با سلام. بر اساس دفترچه سازمان سنجش رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه ما و در تمام  دانشگاه های کشور فاقد گرایش است و گرایش ها از نیمسال پنجم تعریف می شوند. با آروزی موفقیت

هزینه کلی ترم های مهندسی پزشکی در ازمون سراسری 97 برای ثبت نام در اپادانا چقدر است/

بر اساس شهریه سال جاری تحصیلی هر ترم حدود یک میلیون تا یک میلیون و صد هزار تومان (کمی کمتر یا بشتر بر اساس تعداد واحد و یا نوع واحد ها) می شود و ممکن است هر سال شهریه متغیر کمی افزایش یابد، اما شهریه ثابت در طول تحصیل بدون تغییر می ماند. با آرزوی موفقیت.

کلاسهای روانشناسی در کدام ساختمان برگزار میشود؟ ساحلی یا همت؟

با سلام. کلاسهای روانشناسی در محل دانشکده علوم انسانی در فرهنگ شهر تاکستان 14 برگزار می شود. موفق باشید.

سلام و خسته نباشيد دانشگاه غير انتفاعى آپادانا خوابگاه براى دختران دارد؟

با سلام. برای اطلاعات بیشتردر مورد خوابگاه به آدرس زیر مراجعه کنید. موفق باشید:

http://apadana-ihe.ir/Dorm.aspx

سلام خسته نباشيد،دانشگاه شما رشته روانسناسي از طريق كنمور تحربي و رشته نقاشي كنمور هنر رو داريد؟ واسه هركدوم تا چه رتبه اي ميگيريد؟ شهريه هاتون واسه هركدوم چطوره ؟ لطفا پاسخ بدين ممنون

با سلام. پذیرش دانشجو در هر دو رشته بر اساس سوابق تحصیلی انجام می گیرد. هزینه روانشناسی بر اساس شهریه سال تحصیلی جاری زیر یک میلیون تومان و رشته پیوسته نقاشی حدود یک میلیون و سیصد هزار تومان است. موفق باشید.