موسسه آموزش عالی آپادانا

غیر دولتی - غیر انتفاعی
پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد

پذیرش در رشته های کارشناسی ارشد مؤسسه آموزش عالی آپادانا به دو شیوه قبولی مهر در آزمون کارشناسی ارشد و تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در آبان ماه در رشته های ذیل صورت  می گیرد:
1 – کارشناسی ارشد معماری گرایش معماری
2 – کارشناسی ارشد معماری داخلی
3 – کارشناسی ارشد ناپیوسته ارتباط تصویری
4–کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری
5–کارشناسی ارشد ناپیوسته طراحی پارچه و لباس
6–کارشناسی ارشد معماری - مدیریت پروژه و ساخت
7– کارشناسی ارشد عمران (سازه)
8–کارشناسی ارشد عمران (اصول مدیریت ساخت)
9–کارشناسی ارشد کامپیوتر (نرم افزار)

10–کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و رباتیکز

11–کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار مالی

12–کارشناسی ارشد حقوق (مالی-اقتصادی)

نحوه پذیرش مهر ماه :
پذیرش مهر ماه بصورت با آزمون و مختص کسانی است که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اند. مهلت ثبت نام اولیه آزمون مذکور در آذرماه می باشد وروز آن هر سال ممکن است تغییر یابد لذا داوطلب باید جدول برنامه زمانی آزمون های سازمان سنجش در سایت سنجش را چک نماید. این تاریخ در نیمه اول اسفند ماه به مدت سه روز تمدید می گردد. آزمون فوق معمولا ششم و هفتم اردیبهشت ماه برگزار می گردد. نتایج اولیه آزمون شامل کارنامه و انتخاب رشته توسط داوطلبان در دهه دوم خرداد ماه اعلام می گردد. زمان انجام مصاحبه و تاريخ آزمون مرحله دوم كد رشته هاي امتحاني داراي آزمون تشريحي يا پروژه در دهه اول تیر ماه اعلام می گرددو داوطلب باید طبق برنامه زمان بندی سازمان سنجش جهت شرکت در آزمون مرحله دوم در شهر تهران حاضر گردد.
تذكر مهم:وضعيت برگزاري و يا عدم برگزاري آزمون عملي در برخي از رشته هاي داراي آزمون عملي، با توجه به ظرفيت پذيرش و نوع مؤسسـات پذيرنده دانشجو در اين رشته ها در دفترچه راهنماي انتخاب رشته ( دفترچه شماره 2 ) مشخص و اطلاع رساني خواهد شد. نتایج نهایی آزمون در دهه اول شهریور ماه اعلام می گردد. پذیرفته شدگان نهایی می توانند طبق جدول زمان بندی ثبت نام مؤسسه که با سازمان سنجش هماهنگ است، جهت ثبت نام به مؤسسه مراجعه نماید.چنانچه داوطلبی دانشجوی ترم آخر کارشناسی باشد می تواند از بهمن ماه آغاز به تحصیل نماید.

نحوه پذیرش تکمیل ظرفیت آبان ماه :
پذیرش آبان ماه بصورت تکمیل ظرفیت می باشد. داوطلبانی که در آزمون فوق پذیرفته نشده اند می توانند در نیمه دوم مهر ماه جهت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت به سایت سنجش مراجعه نمایند. متقاضیانی که در جلسه آزمون ( مرحله اول ) حضور نداشتند اجازه شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت را ندارند ولی داوطلبانی که در مرحله دوم ( مصاحبه و آزمون تشریحی ) حضور نداشتند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت نمایند.
نتایج نهایی تکمیل ظرفیت اوایل آبان ماه اعلام می گردد و داوطلب می تواند طبق جدول زمان بندی ثبت نام مؤسسه که با سازمان سنجش هماهنگ است، با مدارک ذیل جهت ثبت نام به مؤسسه مراجعه نماید و در صورت امکان از آبان ماه به عنوان ورودی مهر شروع به تحصیل نماید. چنانچه داوطلبی دانشجوی ترم آخر کارشناسی باشد می تواند از بهمن ماه آغاز به تحصیل نماید.

نحوه پذیرش استعداد درخشان :
شرایط داوطلبان متقاضی پذیرش استعداد درخشان به صورت زیر می باشد:
1.    متقاضی بایستی فارغ التحصیل دوره کارشناسی پیوسته رشته مرتبط باشد.
2.    متقاضی بایستی پس ازهفت نیمسال با گذراندن حداقل 115 واحد درسی به لحاظ میانگین کل جزو ده درصد برتر دانشجویان همرشته وهم ورودی خودباشد.
3.    متقاضی بایستی حداکثر تا تاریخ سی و یکم شهریور ماه فارغ التحصیل باشد.

مدارک موردنیاز جهت ثبت نام در مؤسسه :
1 - اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن
2 – اصل کارت ملی و یک برگ تصویر پشت و روی آن
3 - عکس 4*3 جدید تمام رخ (خواهران 5 قطعه، برادران 7 قطعه) ضمناً تمامی عکسها باید پشت نویسی کامل شوند.
4 - اصل و یک برگ تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس)
5 - یک برگ تصویر مدرک کاردانی ( فوق دیپلم )
6 - پرینت قبولی ازسایت سازمان سنجش
7 - آقایان در صورت داشتن کارت پایان یا معافیت خدمت، ارائه اصل و کپی این کارت الزامی است .