اخبار تحصیلات تکمیلی
 • قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد معماری

  قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد معماری

  به اطلاع می رساند جلسه دفاع کارشناسی ارشد سرکار خانم غزاله کارگر رأس ساعت 16:00 در ساختمان فرهنگشهر برگزار می گردد.

 • قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد معماری

  قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد معماری

  به اطلاع می رساند دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد معماری  دانشجویان علیرضا امیدیان نیا، محمدحسین حقیر، احسان فیروزمندان روز شنبه مورخ 1397/06/17 ساعت 15:30 در سالن آمفی تئاتر ساختمان فرهنگشهر برگزار می گردد. 

 • قابل توجه دانشجویان ارشد کلیه رشته ها:

  قابل توجه دانشجویان ارشد کلیه رشته ها:

  به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که قصد دفاع از پروپوزال، پیش دفاع و دفاع نهایی دارند می رساند چنانچه متن و فرم های مربوطه را تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 1397/06/07 به کارشناس تحصیلات تکمیلی ارائه نمایند، جلسه دفاع ایشان تا پایان شهریور ماه برگزار می گردد. در صورتی که به هر دلیل دانشجو موفق به تحویل مدارک ذکر شده تا تاریخ مذکور نشده باشد، می بایستی تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 1397/06/20 متن و فرم های مربوطه را به کارشناس تحصیلات تکمیلی تحویل نماید تا جلسه دفاع ایشان 15 مهر ماه برگزار گردد.

  عدم ارائه پایان نامه در تاریخ های مذکور برای ورودی های 95 منجر به تمدید پایان نامه برای نیمسال 971 خواهد شد. بدیعی است که عدم دفاع دانشجویان ورودی مهر 94 و قبل از آن منجر به اخراج آموزشی می گردد. شایان به ذکر است کلیه عواقب عدم مراجعه در بازه های زمانی ذکر شده بر عهده شخص دانشجو می باشد.

 • قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد عمران _ سازه

  به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که تا کنون موفق به دفاع سمینار ، دفاع پروپوزال ، پیش دفاع و دفاع نهایی نشده اند می رساند اخرین مهلت تحویل فرم های مربوطه 1397/5/23 می باشد . عدم مراجعه برای دانشجویان ورودی 1395 به منزله ی برگزاری دفاع در آبان ماه خواهد بود . خاطر نشان می سازد دانشجویان ورودی 1394 و ماقبل در صورت عدم مراجعه تا تاریخ ذکر شده منصرف از تحصیل شناخته خواهند شد و کلیه عواقب آن به عهده شخص دانشجو می باشد . 

 • برگزاری جلسه دفاع سرکار خانم معماری زاده

  جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد سرکار خانم معماری زاده، دانش آموخته رشته مهندسی معماری- معماری در تاریخ 1397/4/16 در محل سالن کنفرانس و با حضور هیات داوران برگزار شد.1