اخبار موسسه
 • قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

  قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

  به اطلاع می رساند جلسه دفاع از پروپوزال روز دوشنبه مورخ 1397/05/15 ساعت 8:30 در محل ساختمان معلم کلاس 2106 برگزار می گردد. خاطر نشان می سازد در صورت عدم تحویل پروپوزال امضا شده به کارشناس تحصیلات تکمیلی (سرکار خانم جنابعلی)، دانشجو اجازه دفاع از پروپوزال خود را نخواهد داشت.

 • قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته عمران - سازه

  قابل توجه  دانشجویان کارشناسی ارشد رشته عمران - سازه

  به اطلاع می رساند آن دسته از دانشجویانی که قصد دفاع از پروپوزال، پیش دفاع یا دفاع از پایان نامه دارند تا تاریخ 20 مرداد ماه 97 می بایستی فرم های مربوطه را تحویل کارشناس تحصیلات تکمیلی دهند.

 • قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

  قابل توجه  دانشجویان کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

  به اطلاع می رساند آن دسته از دانشجویانی که پروپوزال خود را تحویل داده اند تا 15 مرداد ماه 97 مهلت دارند، جهت تعیین استاد راهنما به کارشناس تحصیلات تکمیلی مراجعه کنند.

 • قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد

  قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد

  به اطلاع می رساند در صورت عدم تعیین تکلیف پایان نامه تا پایان مرداد ماه 97 بر اساس آیین نامه آموزشی منصرف از تحصیل شناخته می شوید.

 • برگزاری جشن پایان دوره اردوی 1 ماهه دانشجویان نقشه برداری

  اردوی کارورزی دانشجویان نقشه برداری هر ساله به همت مدیرگروه محترم نقشه برداری جناب آقای مهندس راستگو و تنی چند از اساتید صاحب نام این رشته برگزار می شود. دانشجویان در این اردوی 1 ماهه به فراگیری تخصصی مباحث مهمی چون: نقشه برداری صنعتی و ساختمانی، نقشه برداری مسیر، نقشه برداری به شیوه پهباد، نقشه برداری به شیوه فتوگرامتری، نقشه برداری زیرزمینی، نقشه برداری به شیوه میکروژئودزی و ... می پردازند.

  اردوی کارورزی امسال از تاریخ 97/4/21 شروع و در تاریخ 97/5/9 به اتمام رسید. در جشن پایانی این اردو گروه برتر و دانشجوی برتر دوره نیز معرفی شدند.

 • تاریخ تحویل موقت پروژه های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته معماری

  تاریخ تحویل موقت پروژه های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته معماری روز شنبه 27 ام مردادماه ساعت 8 الی 14 در ساختمان فرهنگ شهر می باشد.

  موارد تحویل موقت:

  الف-مطالعات:

  پرینت A4 مطالعهات به صورت پشت و رو

  ب-آلبوم نقشه ها(70*50):

  *پلان موقعیت:1:1000 یا 1:500

  *سایت پلان:1:500 یا 1:400

  *پلان های طبقات:1:200 یا 1:100(با جزیئات کامل)

  *برش ها:1:200 یا 1:100(درجهت توجیه طرح)

  *نماها:1:200 یا 1:100 (نماهای اصلی طرح)

  ج-معرفی سه بعدی طرح:

  *ماکت اتود:درمقیاس مناسب(قرارگرفته برروی سایت)

  *پرسپکتیوهای سه بعدی خارجی و داخلی:مورد تایید استاد محترم راهنما

 • پذیرش بدون کنکور رتبه های برتر در رشته های کارشناسی ارشد

  به اطلاع می رساند بر اساس بخشنلمه ارسالی وزارت علوم تحقیقات و فن آوری، دانشگاه آپادانا مجاز است معادل بیست درصد از ظرفیت هر یک از رشته های ارشد خود را از میان رتبه های برتر دانشجویان کارشناسی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور پذیرش نماید. داوطلیان در صورت تمایل و دارا بودن شرایط زیر می توانند تا تاریخ پانزدهم مرداد ماه 1397 جهت تحویل مدارک خود به آموزش مراجعه کنند.

  1. قرار داشتن در بین 25 درصد برتر دانشجویانهم رشته و هم ورودی تا پایان نیمسال ششم بر اساس گواهی آموزش دانشگاه

  2. از مدت فراغت از تحصیل بیش از یک سال نگذشته باشد.

  3. دانشجو طی هشت نیمسال فارغ التحصیل شده باشد.

  مدیریت تحصیلات تکمیلی

 • انتصاب جناب آقای سجاد عوضی به سمت سرپرستی کاروان المپیاد ورزشی دانشجویان

  طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر علی آهون منش دبیرکل و رئیس شورای مرکزی اتحادیه دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی غیرانتفاعی کشور، جناب آقای سجاد عوضی (مدیر تربیت بدنی آپادانا)  به سمت مسئول چهاردهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان غیرانتفاعی سراسر کشور منصوب شدند. این موفقیت را خدمت ایشان، ریاست موسسه و سایر اعضای خانواده بزرگ آپادانا تبریک عرض می نماییم. به امید موفقیت های بیشتر و روزافزون.

 • قابل توجه دانشجویان محترم معماری

  قابل توجه دانشجویان محترم معماری. لازم به ذکر است جهت دریافت پروژه های خود از ساختمان فرهنگشهر هرچه سریعتر تا تاریخ 1397/04/31 مراجعه کنید. در غیر این صورت هیچگونه مسئولیتی در قبال سالم بودن پروژه ها  نخواهد داشت.

 • تغییر ساعت کاری دانشگاه در تابستان

  بدینوسیله به اطلاعیه کلیه دانشجویان می رساند که از امروز 1397/04/14 لغایت اول شهریورماه کلیه ساختمان های موسسه در روزهای پنجشنبه  تعطیل خواهد بود. ضمناً ساعت کار در سایر روزهای هفته از ساعت 30;7 تا 14:00 می باشد. 1 2