موسسه آموزش عالی آپادانا

غیر دولتی - غیر انتفاعی
اخبار موسسه
 • قابل توجه دانشجویان محترم گروه حسابداری

  بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان محترم میرساند که درس اصول حسابداری 1 جهت اخذ در ترم تابستان 98-97 ارائه گردیده است.

 • برگزاری دوره عملی آشنایی با تجهیزات پزشکی ویژه دانشجویان مهندسی پزشکی

  برگزاری دوره عملی آشنایی با تجهیزات پزشکی ویژه دانشجویان مهندسی پزشکی

  زمان برگزاری : یکشنبه و دوشنبه ( 30 و 31 تیرماه) ساعت 13 الی 17 
  محل برگزاری: بیمارستان قلب الزهرا
  هزینه دوره: 100000 تومان
  جهت ثبت نام به سامانه رویدادها به آدرس 
  reg.apadana.ac.ir
  مراجعه نمایید.

 • پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 99-1398

  بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین‌نامه «پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور» در سال تحصیلی 99-1398 اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان مستعد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی کشور اعطا می‌کند.

  مهمترین نکات برای ثبت درخواست بهره‌مندی از پشتیبانی‌ها به شرح زیر است:

      دانشجویان هریک از دانشگا‌ها و مراکز آموزش عالی کشور که واجد شرایط مذکور در شیوه‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 99-1398 (کلیک کنید) هستند، می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه اطلاعاتی بنیاد (به نشانی sina.bmn.ir) ثبت کنند.

      فرایند ثبت‌نام آن دسته از متقاضیانی که در حال حاضر دانشجو هستند، از پنجم تیرماه سال 1398 آغاز می‌شود. دانشجویان باید اطلاعات خود را به همراه تصاویر و مدارک مربوطه، در سامانه سینا بارگذاری و یا به‌روزرسانی کنند. متقاضیان حداکثر تا پایان روز 15/5/1398 (غیرقابل تمدید) فرصت خواهند داشت گزینه «درخواست بررسی پرونده برای بهره‌مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی» را در بخش «ثبت درخواست‌ها»ی سامانه انتخاب کنند.

      تذکر 1. برای ارائه آخرین معدل (معدل فعلی)، نیاز به درج مستندات نیست؛ اما برای معدل کل مقاطع تحصیلی قبلی لازم است مستندات در سامانه ثبت شود.

      تذکر 2. زمان ثبت درخواست دانشجویان نوورود در هر یک از مقاطع تحصیلی، متعاقباً از طریق وبگاه بنیاد ملی نخبگان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
      بنیاد ملی نخبگان پس از بررسی درخواست‌ها و بر اساس ظرفیت سالیانه، نتیجه اولیه پذیرش متقاضیانی که بالاترین امتیاز را از مجموعه فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فناورانه در مقایسه با سایر افراد کسب کرده‌اند را (صرفاً از طریق سامانه سینا) اعلام خواهد کرد.

  تذکر 3. با توجه به این‌که نتایج اولیه صرفاً بر اساس مدارک ادعایی مندرج در سامانه سینا اعلام خواهد شد، قویاً تأکید می‌شود متقاضیان، با مطالعه دقیق شیوه‌نامه و راهنماهای مرتبط، از بارگذاری اطلاعات نامعتبر و نامربوط در سامانه خودداری نمایند. ضمناً در صورتی که در هر مرحله از بررسی‌ها مشخص شود که متقاضی آگاهانه اطلاعاتی نامعتبر و خلاف واقع بارگذاری کرده است، مطابق مقررات و ضوابط حقوقی بنیاد با وی برخورد خواهد شد.

  تذکر 4. در بخش «ثبت مدارک» مربوط به افتخارات در سامانه، برای جلوگیری از درج اشتباه افتخار یا مستندات نامربوط، قبل از درج افتخار مورد نظر، راهنمای مربوط به آن را مطالعه فرمایید.

  تذکر5. اکیداً توصیه می‌شود متقاضیان دقت لازم را در تکمیل اطلاعات و بارگذاری آنها در سامانه سینا، بکار بندند. زیرا پس از تأیید درخواست در سامانه، امکان اصلاح اطلاعات نادرست وجود ندارد و در صورت اثبات درج اطلاعات خلاف واقع، متقاضی از فهرست مشمولان بنیاد حذف خواهد شد. 

  https://fars.bmn.ir

 • قابل توجه کلیه دانشجویان(حذف اضطراری)

  دانشجویانی که در جلسه امتحانی خود غیبت داشته اند میتوانند از تاریخ 98/4/19 لغایت 98/4/21 از طریق سامانه آموزشی خود اقدام به حذف اضطراری نمایند.

 • دروس ارائه شده در ترم تابستان سال تحصیلی 98-97 مؤسسه آموزش عالی آپادانا

  مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دانشجویان میهمان: کپی شناسنامه و کارت ملی، کپی کارت دانشجویی، دو قطعه عکس، موافقت نامه دانشگاه مبدأ و لیست دروس پیشنهادی.

  • کلاسها در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان تشکیل خواهد شد.
  • شهریه دانشجویان مهمان در محل موسسه قابل پرداخت می باشد. چنانچه مبلغ شهریه پرداخت و انتخاب واحد انجام شده باشد، در صورت انصراف ، شهریه به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.
  • ترم تابستان  حذف و اضافه و  حذف نهایی  ندارد.
  • غیبت در جلسه امتحان به منزله نمره صفر خواهد بود.

  آدرس: فارس، شیراز، میدان معلم، ابتدای همت شمالی، روبه روی بانک سپه، کدپستی:85443-71879 تلفن: 36987-071

 • عدم تشکیل کلاس های آقای کمری

  قابل توجه دانشجویان محترم

  به اطلاع می رساند روز پنجشنبه مورخ 98/02/14 کلاس های آقای کمری برگزار نمی گردد. لذا کلاس های جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.

   

 • عدم تشکیل کلیه کلاس های آقای مرادی کازرونی
 • پذیرش دانشجو از طریق استعداد های درخشان در مقطع کارشناسی ارشد (بدون آزمون)

  مؤسسه آموزش عالی آپادانا در نظر دارد در راستای اجرای آئین نامه ی پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره ی تحصیلی کارشناسی ارشد از میان واجدین شرایط اقدام به جذب دانشجو به شیوه ی بدون آزمون نماید.

 • عدم برگزاری کلاس های سرکار خانم رمضان پور

  به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند کلاس های سرکار خانم رمضان پور روز پنجشنبه مورخ 98/02/12 برگزار نمی گردد. لذا کلاس های جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 • برگزاری امتحان میان ترم تحلیل یک

  قابل توجه دانشجویان عمران

  به اطلاع می رساند امتحان میان ترم تحلیل یک با آقای مهندس گلشن روز پنجشنبه مورخ 97/02/19 سر کلاس فوق برگزار می گردد.1 2 3