موسسه آموزش عالی آپادانا

غیر دولتی - غیر انتفاعی
اخبار موسسه
 • قابل توجه دانشجویان محترم گرافیک و ارتباط تصویری

  بدینوسیله به اطلاع میرساند که دانشجویان می بایست فرم آمادگی دفاع خود را حداکثر تا تاریخ 1397/04/13 تحویل کارشناس مربوطه (سرکار خانم افراسیابی) نمایند.

 • اطلاعیه شماره 1 حوزه امتحانات

  حوزه ی امتحانات دانشگاه آپادانا ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز موارد تخلف امتحانی را به شرح زیر به اطلاع می رساند.

 • آخرین مهلت تسویه حساب بدهی شهریه نیمسال دوم 96-97

   

  قابل توجه دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی

  احتراما، آخرین مهلت تسویه حساب شهریه نبمسال دوم  97-96 تا تاریخ 97/3/20 می باشد. بدیهی است اخذ کارت ورود به جلسه منوط به تسویه حساب به موقع شهریه می باشد

  دانشجویان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر " راهنمای اطلاع از میزان بدهی شهریه و پرداخت اینترنتی آن " را در منوی مالی اداری مطالعه فرمایند

  با آرزوی موفقیت

 • درخواست حذف اضطراری در ایام امتحانات

  دانشجویان عزیزی که در بازه ی زمانی مشخص شده موفق به حذف دروس مدنظر خود نشده اند، می توانند حداکثر 2 درس خود را به شرط آنکه تعداد واحد های کل به زیر 12 واحد نرسد با مراجعه حضوری به کارشناسان آموزش حذف نمایند. دقت کنید که در صورت حضور در جلسه امتحان امکان حذف درس تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.

 • راهنمای اطلاع از میزان بدهی شهریه و پرداخت الکترونیکی آن

  دانشجویان عزیز می توانند برای اطلاع از میزان بدهی شهریه و پرداخت الکترونیکی آن به روش زیر عمل نمایید.

 • برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار لویمون

  کارگاه آموزشی نرم افزار لویمون به همت انجمن علمی معماری (چارسو)، و با تدریس آقای محمد رضا ناظری در تاریخ های 15 و 17 اسفند 1396 و به مدت 6 ساعت در موسسه آپادانا برگزار شد.

 • برگزاری کارگاه مکان یابی به روش AHP

  هفتمین کارگاه آموزشی تحصیلات تکمیلی گروه معماری موسسه آپادانا،تحت عنوان مکان یابی به روش AHP، و با تدریس دکتر اردلان فیلی به همت مدیریت تحصیلات تکمیلی در تاریخ 20/12/1396 و در محل سایت شماره 1 موسسه برگزار شد.

 • ساعات مشاوره مدیران گروه در نیمسال دوم 97-1396

  ساعات مشاوره و مکان حضور مدیران گروه در نیمسال دوم 97-1396 جهت مشاوره به دانشجویان بر اساس جدول پیوست اعلام می گردد.

 • برگزاری دهمین جشن فارغ التحصیلی دانشگاه آپادانا

  دهمین جشن فارغ التحصیلی دانشگاه آپادانا با حضور بیش از 450 دانش آموخته و نزدیک به 800 مهمان در تاریخ سیزدهم اسفند ماه 1396 در مجموعه گرین لند صدرا برگزار شد. این مراسم که حدود 7 ساعت به طول انجامید با گرفتن عکس دسته جمعی آغاز و با صرف شام پایان یافت. آقای دکتر محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان فارس، دکتر قرایتی ریاست دانشگاه پیام نور استان فارس و مهندس جمشیدی مدیر کل فنی استانداری فارس مهمانان ویژه مراسم بودند.1