اخبار موسسه
 • ثبت نام بدون آزمون

  به اطلاع کلیه ی متقاضیان ثبت نام در رشته های کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته موسسه آموزش عالی آپادانا می رساند که ثبت نام بدون آزمون از تاریخ شنبه سی و یکم شهریور ماه 1397 تا پنج شنیه پنجم مهر ماه 1397 در کلیه رشته ها در محل ساختمان مرکزی دانشگاه (میدان معلم، ابتدای ایمان شمالی، روبروی بانک سپه ) انجام می گیرد. قابل ذکر است که به دلیل تکمیل ظرفیت ثبت نام در رشته های روان شناسی و مهندسی پزشکی صرفا به صورت رزرو می باشد.

 • زمان و مکان تشکیل کلاس های ورزش و تربیت بدنی

  به اطلاع کلیه ی دانشجویان عزیر می رساند که کلاس های تربیت بدنی و ورزش از روز شنبه هفتم مهر ماه 1397 در محل سالن نهم دی ماه، (خیابان شهید آقایی، انتهای خیابان شهید علیزداه) برگزار می گردد.

 • تغییر تاریخ حذف و اضافه نیمسال اول

  به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز می رساند حذف و اضافه ی نیمسال اول سال تحصیلی 98-1397 با یک هفته تاخیر از هشتم مهرماه تا دوازدهم مهرماه انجام خواهد شد. ضمنا سایت جهت انتخاب واحد دانشجویانی که اصلا انتخاب واحد نکرده اند از روز شنبه تا دوشنبه باز خواهدبود. معاونت آموزشی

 • تمدید ثبت نام ورودی های جدید کلیه مقاطع

  یه اطلاع کلیه ی دانشجویان جدید الورود در کلیه مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند می رساند که مهلت ثبت نام تا روز یک شنیه یکم مهر ماه 1397 تمدید شده است.

 • قابل توجه متقاضیان دریافت وام شهریه در نیمسال اول 98-97

  متقاضیانی که در ترم های قبل وام گرفته اند می توانند با مراجعه به پورتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس  http://bp.swf.ir/login.aspx درخواست وام خود را ثبت نمایند. سایر متقاضیان بعد از مطالعه شرایط و ضوابط وام شهریه مندرج در پورتال موسسه http://www.apadana.ac.ir/prosperity-Fund.aspx  با کارشناس صندوق رفاه هماهنگ نمایند.  مهلت ثبت نام تا تاریخ 10 مهر ماه می باشد.

 • قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال 1397

  ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، از کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام گردیده، دعوت می نماید که به منظور ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ 21/06/97 لغایت روز یک شنبه مورخ اول مهر ماه بدون در نظر گرفتن حروف الفبا از ساعت 8صبح الی 15 بعدازظهر جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند.

 • قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره های کاردانی پیوسته نظام جدید سال 1397

  ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، از کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام گردیده، دعوت می نماید که به منظور ثبت نام از روز سه شنبه مورخ 20/06/97 لغایت روز یک شنبه مورخ اول مهرماه بدون در نظر گرفتن حروف الفبا از ساعت 8 صبح الی 15 بعدازظهر جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند.

 • قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1397

    ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، از کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام گردیده، دعوت می نماید که به منظور     ثبت نام از روز سه شنبه مورخ 20/06/97 لغایت روز شنبه مورخ 31/06/97 بدون در نظر گرفتن حروف الفبا از ساعت 8صبح الی 15 بعدازظهر جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند.

 • قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره‌هاي‌کارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ سال‌ 1397

   ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، از کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام گردیده، دعوت می نمایدکه به منظور ثبت نام از روز سه شنبه مورخ 13/06/97 لغایت روز یک شنبه مورخ اول مهر ماه بدون در نظر گرفتن حروف الفبا از ساعت8صبح الی 15 بعدازظهر جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند.

 • اطلاعیه امور مالی

  دانشجویان گرامی جهت اطلاع از مهلت پرداخت شهریه علی الحساب نیمسال اول تحصیلی 98-97 به تقویم مالی مندرج در منوی مالی اداری سایت مراجعه فرمایید.

   و جهت اطلاع از نحوه پرداخت شهریه ، راهنمای اینترنتی پرداخت شهریه را مطالعه فرمایید.1 2 3