اخبار موسسه
 • عدم برگزاری کلاس های جناب آقای دکتر صادقی

  بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند که کلیه کلاس های جناب آقای دکتر آرش صادقی چهارشنبه مورخ 1397/09/21 برگزار نمی گردد؛ لازم به ذکر است جبرانی دروس مزبور متعاقبا اطلاع رسانی خواهد گردید.

 • اطلاعیه امور مالی

  دانشجویان گرامی

   احتراما، نسبت به پرداخت اینترنتی باقیمانده بدهی شهریه خود تا  تاریخ  97/9/30 از طریق مطالعه لینک زیر اقدام فرمایید.

  http://apadana.ac.ir/Online-payment-guide.aspx

 • عدم برگزار ی کلاس جناب آقای مهندس عسکری

  بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم می رساند که کلاس هیدرولیک جناب آقای مهندس عسکری سه شنبه مورخ 1397/09/20برگزار نمی گردد؛ لازم به ذکر است جبرانی درس مزبور متعاقباً اطلاع رسانی خواهد گردید.

 • نشست علمی: رند پارسا، انسان حافظ

  برگزاری نشست علمی رند پارسا، انسان حافظ توسط انجمن علمی طراحی پارچه و لباس

  سخنران: دکتر مجتبا شیدا

  گوهر اندیشه هر فیسلوف و هنرمندی در نهایت آموزه های او درباره انسان است، نحوه زیستن و بودن انسان در جهان، واپسین درسی است که ما از حافظ به مثابه یک متفکر و چه بسا آخرین کس از حلقه تفکر شاعرانه در ایران می توانیم گرفت. انسانی که حافظ می سازد و می خواهد، »رند« است، رند حافظ چه ویژگی هایی دارد؟ چطور جهان را می بیند؟ با دیگران چگونه رابطه برقرار میکند؟ نگاهش به اخالق، گناه، عشق، تنهایی و معنویت چگونه است؟ در این نشست برآنیم که رند حافظ را بشناسیم و به این پرسش نزدیک شویم که آیا رند حافظی می تواند در زمانه ما، دوران مدرن، ادامه حیات دهد؟ آیا می توان پرسش های نو را از این متفکر کهن پرسید؟

  زمان: جمعه ۱۳۹۷/۰۹/۲۳

  برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید:

  http://eventyab.net/Event.php?EID=35

 • امتحان درس روش اجزاء محدود با جناب آقای دکتر مشکسار

  قابل توجه دانشجویان محترم

  به اطلاع می رساند امتحان امتحان درس روش اجزاء محدود با جناب آقای دکتر مشکسار روز دوشنبه مورخ 97/09/19 ساعت 18:00 در ساختمان فرهنگشهر در سالن اجتماعات برگزار می گردد.

 • عدم برگزاری کلاس های جناب آقای دکتر ارجمند

  بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم می رساند که کلیه کلاس های جناب آقای دکتر ارجمند دوشنبه مورخ 1397/09/19 برگزار نمی گردد؛ لازم به ذکر است جبرانی دروس مزبور متعاقباً اطلاع رسانی خواهد گردید.

 • برگزاری جبرانی کلاس راهسازی و روسازی

  بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم می رساند که جبرانی کلاس راهسازی و روسازی جناب آقای مهندس باستانی جمعه مورخ 1397/09/23از ساعت 12:00 الی 15:00 در محل ساختمان فرهنگ شهر برگزار  خواهد گردید.

 • برگزاری کلاس جبرانی متره و برآورد

  بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم می رساند که جبرانی کلاس متره و برآورد جناب آقای مهندس باستانی جمعه مورخ 1397/09/23از ساعت 09:00 الی 12:00 در محل ساختمان فرهنگ شهر برگزار  خواهد گردید.

 • عدم برگزاری کلاس جناب آقای دکتر قرمزیان

  بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم می رساند که درس مبانی اینترنت جناب آقای دکتر قرمزیان دوشنبه مورخ 1397/09/19 برگزار نمی گردد؛ لازم به ذکر است جبرانی درس مزبور متعاقبا اطلاع رسانی خواهد گردید.

 • دومن کارگاه دو روزه یلدانه

  گروه گرافیک و هنر موسسه آموزش عالی آپادانا در نظر دارد دومین کارگاه دو روزه یلدانه (کارگاه دو روزه ساخت المان و طراحی پوستر با موضوع شب یلدا ) را در تاریخ های تاریخ  21 و 22 آذرماه برگزار کند.
   1 2 3 4 5